Darmowe strony internetowe
Zaistniej w sieci
1 Minute Site to prosty, bardzo przyjemny i nie wymagający żadnych umiejętności technicznych produkt firmy Sintra Consulting do tworzenia stron internetowych.

Zbuduj darmową stronę

Zbuduj ZA DARMO własną stronę internetową
Fachowa strona internetowa spersonalizowana pod względem twoich potrzeb
Czy uważasz, że dostępne narzędzia do tworzenia strony internetowych są zbyt trudne dla Ciebie? W takim razie 1 Minute Site jest idealnym wyborem!
1 Minute Site to prosty, bardzo przyjemny i nie wymagający żadnych umiejętności technicznych produkt firmy Sintra Consulting do tworzenia stron internetowych.


Celem utworzenia własnej strony internetowej na naszej platformie, wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1. wybrać grafikę 2. dodać zawartość 3. opublikować swoją stronę


Opinie naszych klientów
Zaufało nam ponad 200.000 użytkowników
Potrzebowałem prostej strony, ale wyglądającej profesjonalnie i nadającej się do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Dzięki 1 Minute Site w bardzo prosty spoób utworzyłem stronę, dodałem treść i formularze kontaktowe. Poprosiłem również o niewielkie modyfikacje graficzne. W ten sposób zbudowałem stronę internetową, którą mogą zaprezentować moim potencjalnymi klientom.

Co więcej, strona www mojej firmy stała się pierwszą formą kontaktu z klientem. Ponadto nie muszę martwić się u aktualizacje, czy miejsce na serwerze, ani pomoc techniczną. To wszystko jest zawgarantowane w pakietach kreatora stron 1 Minute Site.

Krzysztof Parszewski
– Właściciel Expanse
expanse-kp.pl

Zalety platformy
Co możesz z nami zyskać?
Nasze profesjonalne serwisy www tworzymy w oparciu o charakter Twojej działalności.
Stale śledzimy nowinki web design, co przekłada się na innowacyjne i przejrzyste witryny internetowe.
Zawsze wyjdziemy z ciekawym pomysłem, serwis www Twojej firmy powinien wyróżniać się w sieci!

BEZ INSTALACJI.

Dzięki 1Minute Site możesz tworzyć witryny online, bez pobierania jakiegokolwiek zbędnego oprogramowania na Twój komputer. Dodatkowo, dzięki naszej platformie nie musisz być ekspertem IT, ponieważ program jest bardzo łatwy w użyciu i to zupełnie za darmo.

1 Minute Site umożliwia Ci edycję i zmianę zawartości strony korzystając z dowolnego komputera na świecie.

ŁATWA OBSŁUGA.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób ma trudności w tworzeniu stron internetowych dla własnych potrzeb, ponieważ wiele spośród obecnych narzędzi do tworzenia stron internetowych jest zbyt skomplikowanych.

Dlatego utworzyliśmy 1 Minute Site, aby zapewnić użyteczne narzędzie do tworzenia stron internetowych, tak aby każdy mógł zbudować w prosty sposób własną stronę internetową.

WYSOKA POZYCJA W WYSZUKIWARCE.

1 Minute Site to kreator stron, dzięki któremu Twoja strona może pojawić się wysoko w wyszukiwarce internetowej na zapytania dotyczące Twojego biznesu i działalności.

1 Minute Site to również perfekcyjne narzędzie do tworzenia zaplecza pozycjonerskiego dla Twoje działaności. Przekonaj się sam!