VI Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn w Orońsku

•
  •
  •
  •

W niedzielę odbył się w Orońsku VI Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn „Orońsko 2018”. Drużyny walczyły o puchar firmy KUBIMEX.

W niedzielę, 11 marca, odbył się w Orońsku VI Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn „Orońsko 2018”. Zawodnicy walczyli o puchar firmy KUBIMEX. Turniej został zorganizowany pod auspicjami Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko, a patronat honorowy nad zawodami objął Wójt Gminy Orońsko – Henryk Nosowski.

Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Grom Przytyk, Kadet Wolanów, OTS Orońsko, Firlej Radom, Chlewiska oraz UKS Parznice. Po zaciętej rywalizacji trofeum zawodów zdobyła drużyna z Chlewisk, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Parznic, a trzecie miejsce zajęła drużyna z Orońska. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy dyplom, a zawodnicy z drużyn, które znalazły się na podium otrzymali także medale oraz nagrody rzeczowe.

Źródło: Urząd Gminy Orońsko

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic