Artur Ludew – Kandydat na Burmistrza Szydłowca

, 1 października 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Artur Ludew – to kandydat na stanowisko Burmistrza miasta Szydłowca z ramienia KWW Porozumienie Gospodarcze

Szanowni Państwo!
MIESZKAŃCY GMINY SZYDŁOWIEC!

Minęło niespełna cztery lata od kiedy zdecydowaliście Państwo powierzyć mi funkcję burmistrza i misję wdrażania zmian w naszej Gminie. Bardzo serdecznie Państwu dziękuję za te cztery lata pracy, wsparcia, rozmów, planów, uwag i krytyki, a także radości ze wspólnych sukcesów.

Cztery lata temu nie znaliście mnie Państwo jako człowieka zarządzającego Gminą, a mimo to zaufaliście mi.

Dziś możecie się Państwo przekonać, że jestem osobą otwartą na współpracę, dotrzymującą słowa, a zdobyte przeze mnie doświadczenie gwarantuje, że Gmina Szydłowiec będzie się sukcesywnie rozwijać i pozytywnie zmieniać.

Swój program wyborczy, a raczej to do czego będę konsekwentnie dążył ukierunkowane będzie zdecydowanie na rozwój gospodarczy. To co zostało zapoczątkowane w obecnej kadencji w celu pozyskania inwestorów, musi być kontynuowane, aby w Szydłowcu powstały nowe zakłady i nowe miejsca pracy.

Oczywiście będę nadal sukcesywnie kontynuował zmiany w wielu płaszczyznach. Mam tu na myśli m in. modernizacje szydłowieckiego zalewu, wsparcie Powiatu Szydłowieckiego w budowie basenu. Bardzo ważne, będą również wszelkie potrzebne nam mieszkańcom inwestycje infrastrukturalne, w tym kanalizacyjne, ale mimo wszystko rozwój gospodarczy i ożywienie dzielnicy przemysłowej to będzie mój priorytet.

Szanowni Państwo, zmiany które konsekwentnie zachodzą w Gminie Szydłowiec idą w dobrym kierunku i te zmiany bezwzględnie trzeba kontynuować. Dlatego proszę państwa o wsparcie i głos w nadchodzących wyborach samorządowych.

Wywiad z Arturem Ludwem – Burmistrzem Szydłowca >>>

Mój program wyborczy możecie Państwo znaleźć na profilu kandydata w serwisie wyborczy portalu Odrowąż24.pl pod tym adresem:

wybory.odrowaz24.pl/artur.ludew

oraz na mojej stronie internetowej www.arturludew.info

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ