Koniec ze żmudną pracą w domu – Coworking w Rzeszowie wchodzi na nowy poziom

, 30 maja 2022
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zjawisko Coworkingu budzi niemałe zainteresowanie. Każdy, kto czuje się znużony pracą z domu, może teraz wynająć własną przestrzeń biurową, która sprzyja rozwojowi i kreatywności. Na mapie Rzeszowa pojawiło się nowe miejsce, które budzi zaciekawienie wszystkich Freelancerów. Co sprawia, że jest tak wyjątkowe? Kopiuj HTML Kopiuj tekst Coworking – nie tylko zalety Początkowo Coworking miał być doskonałą

Zjawisko Coworkingu budzi niemałe zainteresowanie. Każdy, kto czuje się znużony pracą z domu, może teraz wynająć własną przestrzeń biurową, która sprzyja rozwojowi i kreatywności. Na mapie Rzeszowa pojawiło się nowe miejsce, które budzi zaciekawienie wszystkich Freelancerów. Co sprawia, że jest tak wyjątkowe?

 

Coworking – nie tylko zalety

Początkowo Coworking miał być doskonałą alternatywą dla pracy w domu i organizacji spotkań biznesowych w miejscach publicznych. Z czasem jednak zaczęły wyłaniać się negatywne aspekty tego przedsięwzięcia: oferowane biura były małe i zatłoczone, a przeprowadzanie rozmów telefonicznych w otoczeniu głośnych współpracowników stanowiło niemałe wyzwanie. W efekcie wielu rozczarowanych przedsiębiorców porzuciło nadzieję na pracę poza domem, a marzenia o doskonałym Coworkingu poszły w niepamięć. Powstała jednak alternatywa, która całkowicie zmienia spojrzenie na wynajęcie przestrzeni biurowej.

Całkowita innowacja

Rzeszów wyszedł naprzeciw oczekiwaniom wszystkich freelancerów i przedsiębiorców. Od 1 czerwca możemy wynająć przestrzeń biurową, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi. Wynajmujący mogą korzystać z w pełni przystosowanego biura, w którym będą mieć gwarancję spokoju i prywatności: do dyspozycji jest nie tylko biurko, ale także obszerny i jasny salon, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem oraz taras z pięknym ogrodem. To całkowita innowacja dla dotychczasowego Coworkingu, która zmienia definicję wynajmu przestrzeni biurowej.

Nie tylko pracą człowiek żyje

Chociaż możesz wykorzystać biuro do pracy i spotkań biznesowych, to do Twojej dyspozycji jest także ogromna przestrzeń stworzona z myślą o regeneracji i odpoczynku. Możesz urządzić BBQ-party, poćwiczyć w mini-siłowni, zagrać na PlayStation lub prowadzić rozgrywki w tenisie stołowym. Wiemy, jak ważne dla zdrowia psychicznego są kontakty społeczne, dlatego gwarantujemy Ci przestrzeń, której potrzebujesz. A jeśli tylko masz ochotę, to w przerwie z przyjemnością napijemy się z Tobą prawdziwej, włoskiej kawy!

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: https://coworkingrzeszow.pl/

lub zadzwoń do nas: +48 793 902 234

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ