Klasyczny garnitur szyty na Twoją miarę – Galant Garnitury

, 6 grudnia 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Niektórzy z Was zapewne zauważyli, że jedni mężczyźni prezentują się w garniturze tak wytwornie, jakby urodzili się do ich noszenia, podczas gdy na innych kreacja po prostu nie leży. Dlaczego jeden pan przyciąga zachwycone zachwycone kobiece i zazdrosne męskie spojrzenia mając na sobie garnitur, a inny wygląda, jakby przywdział worek?

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Garnitury a Galant Garnitury

Przede wszystkim warto wrócić uwagę na fakt, że garnitury szyje się z różnych materiałów, w zależności od przeznaczenia. Spotkać można zatem modele wykonane z wełny i jej mieszanek – i te są najbardziej formalne, a co za tym idzie, idealne na okazje dzienne i wieczorowe – a także lnu, bawełny czy sztruksu – zdecydowanie mniej formalne czy wręcz sportowe. Co możemy znaleźć w Galant garnitury?

 

Pierwsze, na co zwraca się uwagę przy garniturze to marynarka. Przyjrzyjmy się jej zatem bliżej. Przede wszystkim wyróżniamy marynarki jedno oraz dwurzędowe. Jednorzędowe posiadają przeważnie do 3 guzików, z których najniższy spełnia rolę wyłącznie estetyczną. Warto wiedzieć, że podczas, kiedy mężczyzna siedzi, nie tylko ten, ale również wszystkie pozostałe guziki powinny być rozpięte, natomiast w momencie, kiedy dżentelmen wstaje, powinien zapiąć marynarkę. I tutaj nasuwa się konkluzja: dobierając garnitur należy wybrać taki, który bez wysiłku da się w możliwie krótkim czasie rozpiąć i zapiąć guziki. Ponadto, warto przyjrzeć się również plecom marynarki: mogą one bowiem nie mieć wcale rozcięć (szliców) i wówczas garnitur uznaje się za najbardziej formalny, posiadać jeden szlic (takie marynarki charakterystyczne są dla garniturów sportowych) lub dwa szlice (w modelach zarówno dziennych jak i wieczorowych). Dużym błędem jest wybór modelu ze zbyt długimi rękawami. Mankiety marynarki powinny być bowiem o 1 cm krótsze od mankietu koszuli.

GARNITUR GALANT KOSZULA

Garnitury GALANT a fasony

Garnitury GALANT występują w różnych rozmiarach, to oczywiste. Ale warto wiedzieć, że różnią się między sobą także fasonem i to, jak mężczyzna prezentuje się w danym garniturze, zależy w dużej, jeśli nie największej mierze właśnie od tego, w jakim fasonie ów model został uszyty. Moda na luźne garnitury (luźne. Nie ZA DUŻE, bo takie nigdy nie były w modzie), już dawno przeminęła. Teraz za trendy uważa się kreacje dopasowane. „Dopasowany” nie należy jednak mylić z „za ciasny”. Wrażenie, że garnitur jest zbyt mały w stosunku do jego właściciela, jest bowiem zdecydowanie niepożądane. Mężczyzna w za ciasnej kreacji nie będzie wyglądał po prostu elegancko, ale wręcz śmiesznie. Obecnie panuje moda na garnitury slim, czyli takie, które w widoczny sposób podkreślają sylwetkę. Bardzo bogaty ich wybór znaleźć można w sklepie internetowym GALANT.PL

Garnitury super-slim

Młodzieniec przed trzydziestką najlepiej będzie się czuł i wyglądał właśnie w tym mocno taliowanym fasonie. Moda na zwężanie rękawów, nogawek oraz wszystkich innych części garderoby jest szczególnie zauważalna właśnie w tym przedziale wiekowym. Jeśli jednak jesteśmy w nieco poważniejszym wieku, możemy także śmiało sięgnąć po ten fason. Zwłaszcza, jeśli posiadamy nieco tłuszczyku. Już jakiś czas temu obalono teorię, że zbędne kilogramy skutecznie maskuje dobranie szerszej garderoby. Panowie: to właśnie fason super-slim najlepiej optycznie wyszczupli Waszą sylwetkę! Nie wolno tylko przesadzić, w przeciwnym bądź razie uzyskany efekt będzie zupełnie odwrotny do zamierzonego. Jeśli ciężko przychodzą nam zmiany, przed zakupem garnituru w fasonie super-slim, warto spędzić trochę czasu przed lustrem i przekonać się do nowej prezencji, a jeśli nie będziemy się sobie podobali, wybrać fason klasyczny. Dlaczego? Ten, kto sam źle się czuje w swojej kreacji, choćby bardzo chciał, nie będzie w niej dobrze odbierany.

Uwaga: szczupli dżentelmeni powinni unikać garniturów super-slim.

Galant Garnitury

Garnitury Slim

Ten fason najlepiej podkreśla mięśnie klatki piersiowej. Uważa się, że nadaje mężczyźnie figurę pana delikatnie „przypakowanego”. Nie trudno się zatem dziwić, że stał się najpopularniejszym typem garniturów. Marynarki i spodnie slim idealnie dopasowują się w talii i optycznie wyszczuplają sylwetkę, uwidaczniając klatkę piersiową i powiększając ramiona. Garnitury typu slim, czyli dopasowane, poleca się panom nie tylko młodym, ale również tym w średnim wieku oraz niebędącym ani zbyt tęgim, ani zanadto szczupłym. Ratują również prezencję mężczyzn posiadających wąskie ramiona.

Garnitury klasyczne

Garnitury szyte w fasonie klasycznym cenią najbardziej mężczyźni po pięćdziesiątce, ale nie tylko. Ten krój zapewnia bowiem komfort noszenia, a wygoda jest przecież jednym z najważniejszych czynników podczas wyboru kreacji. Po modele klasyczne mogą śmiało sięgnąć panowie bardzo szczupli oraz tacy, którzy posiadają wąskie ramiona. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na to, żeby garnitur dobrać we właściwym rozmiarze. Mężczyzna w zbyt tęgim modelu będzie wyglądał niechlujnie i nieestetycznie. Fason klasyczny nie jest polecany dżentelmenom z nadwagą.

 

O firmie GALANT

Galant to firma produkująca wysokiej jakości odzież męską z ponad piętnastoletnią tradycją. Specjalizuje się w kreowaniu garniturów, marynarek, kurtek oraz płaszczów.

W jej skład wchodzą trzy linie stylistyczne: Lansier, Luvetti oraz linia premium Galant.

Innowacje wprowadzone w 2018 roku wyznaczają kierunek rozwoju brandu- stanie się pierwszym wyborem dla mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję oraz komfort.

Motywem przewodnim jest klasyka. Stanowi ona podstawę do wykonania każdego elementu oferty firmy Galant. Do kolekcji są jednak przemycane najnowsze trendy, figurujące w świecie mody. Wysokiej jakości materiały są znakiem rozpoznawczym marki, jednocześnie gwarancją komfortu i wygody dla klienta. Sztab firmy to usposobienie profesjonalizmu, rzetelności i fachowości.

Zarząd:

Klient jest dla nas najważniejszy. Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom. Chcemy, aby czuł się komfortowo i ekskluzywnie. Między innymi dlatego wprowadzamy nową linię stylistyczną o jakości premium Galant. Mamy nadzieję na rozwój owocnej współpracy.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ