Gospodarcza misja do Egiptu (Kair, Suez)

, 10 stycznia 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Krajowa Izba Gospodarcza organizuje misję gospodarczą do Egiptu (Kair, Suez) w terminie 28 – 31 stycznia 2018 r.

Krajowa  Izba  Gospodarcza  we  współpracy  z  Federacją  Egipskich Izb Handlowych, Egyptian Business Association, Egipsko-Polskim Stowarzyszeniem Biznesmenów oraz przy wsparciu  Ambasady RP w Kairze  i Ambasady Egiptu w Polsce, organizuje misję gospodarczą do Egiptu (Kair, Suez) w terminie 28 – 31 stycznia 2018 r.

W  programie  pobytu  misji  w  Egipcie  zaplanowane  jest  Forum  Gospodarcze   oraz spotkania b2b miedzy polskimi a egipskimi przedsiębiorcami w Kairze (29 stycznia br.) oraz wizyta w Sueskiej Strefie Gospodarczej (30 stycznia).  W czasie pobytu misji w Egipcie odbywają się polsko-egipskie konsultacje gospodarcze z udziałem przedstawiciela Kierownictwa  Ministerstwa Rozwoju.

Egipt jest drugim po RPA pod względem wymiany handlowej naszym największym partnerem handlowym na kontynencie afrykańskim.

Krajowa Izba Gospodarcza od wielu lat wspiera polskie firmy w  kontaktach  z  Egiptem,  organizując misje  gospodarcze,  spotkania  B2B,  udział  w  targach i wystawach. Spotkania bezpośrednie na miejscu  dają gwarancję poznania realnych partnerów w ich naturalnym środowisku biznesowym. Misja do Egiptu będzie doskonałą szansą na indywidualne spotkania z wybranymi partnerami handlowym.

Dobór partnerów egipskich dla polskich firm odbywa się we współpracy z naszymi tradycyjnymi  partnerami  – Federacją Egipskich Izb Handlowych, Egyptian Business Association, Egipsko-Polskim Stowarzyszeniem Biznesmenów.. Na podstawie wypełnionych przez Państwa Company Profile i zainteresowań odnośnie współpracy w Egipcie, dobierani są i zapraszani miejscowi partnerzy do rozmów bilateralnych.

Krajowa Izba Gospodarcza zapewnia w ramach misji program merytoryczny, w tym:

–  przygotowanie  Forum Gospodarczego w Kairze;

–  organizację spotkań B2B z potencjalnymi partnerami biznesowymi;

–  organizację spotkań z lokalnymi instytucjami rządowymi; samorządowymi.

Koszt udziału w Misji wynosi: 5.280 PLN netto + 23% VAT i obejmuje:

–  przelot w klasie ekonomicznej Warszawa – Kair – Warszawa,

–  transfery lotnisko – hotel – lotnisko, transport lokalny na miejscu,

–  ubezpieczenie podróżne, wiza,

–  przygotowanie materiałów promocyjno-informacyjnych dla partnerów z Egiptu.

Rezerwacja hotelowa dla całej grupy zostanie dokonana przez organizatora misji, natomiast opłata za hotel będzie dokonywana na miejscu bezpośrednio przez uczestników misji (koszt noclegu podamy po wyborze hotelu i wynegocjowaniu stawek).

Informacje i zgłoszenia prosimy kierować do:

Krajowa Izba Gospodarcza, Biuro Współpracy z Zagranicą

Maria Nowakowska, mnowakowska@kig.pl; tel: 22 – 6309783

Katarzyna Kaniewska, kkaniewska@kig.pl, tel. 22 – 6309707

 

Źródło: Centrum Obsługi Inwestora w Skarżyski- Kamiennej

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ