III miejsce dla policjantów ze skarżyskiej komendy

•
  •
  •
  •

Policjanci ze skarżyskiej komendy zajęli III miejsce w V Wojewódzkim Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej.

Policjanci ze skarżyskiej komendy zajęli III miejsce w V Wojewódzkim Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Świętokrzyskiego.
Zawody rozgrywane były w dniach 21-22 lutego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn z jednostek Policji z całego województwa. W pierwszym dniu turnieju odbywały się mecze fazy grupowej. Przeciwnikami naszych stróżów prawa byli policjanci z Pińczowa, Końskich oraz reprezentacja Centralnego Biura Śledczego Policji z Kielc. W tej fazie rozgrywek skarżyska drużyna zajęła pierwsze miejsce pokonując rywali odpowiednio 2:0, 5:3 oraz 9:3. W drugim dniu turnieju rozegrano fazę play – off. W ćwierćfinale KPP Skarżysko zmierzyła się z reprezentacją Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów i pewnie wygrała 5:0. Dobra passa naszych zawodników zakończyła się w półfinale, w którym po zaciętym meczu ulegli zwycięzcom całego turnieju – drużynie KWP Kielce 1:3. W meczu o 3 miejsce reprezentanci naszej komendy nie zawiedli i pokonali KPP Ostrowiec Świętokrzyski 4-2.
Puchary, pamiątkowe medale i nagrody wręczał Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Artur Bielecki oraz Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Świętokrzyskiego Jerzy Kaniewski.

Skład KPP Skarżysko: Mariusz Szczygieł – Jakub Markowski, Tomasz Krzyszczak, Jarosław Gwóźdź, Tomasz Szemeczko, Krystian Tomaszewski, Mateusz Matla, Damian Gardynik.

Źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic