SLD zainaugurowało kampanie wyborczą. Wybory Samorządowe 2018

, 18 września 2018
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

2     2SharesKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem zaprezentował swoich ludzi do zbliżających się wyborów samorządowych. Na skarżyskiej inauguracji konwencji wyborczej SLD był obecny wiceprzewodniczący partii Andrzej Szejna. W Patio MCK zebrała się spora grupa sympatyków SLD. Konwencję rozpoczął kandydat na prezydenta Skarżyska Artur Pejas: – Moim hasłem przewodnim jest Niech Połączy Nas Skarżysko. Chcę być otwarty

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem zaprezentował swoich ludzi do zbliżających się wyborów samorządowych. Na skarżyskiej inauguracji konwencji wyborczej SLD był obecny wiceprzewodniczący partii Andrzej Szejna.

W Patio MCK zebrała się spora grupa sympatyków SLD. Konwencję rozpoczął kandydat na prezydenta Skarżyska Artur Pejas:

– Moim hasłem przewodnim jest Niech Połączy Nas Skarżysko. Chcę być otwarty na różne środowiska. Chciałbym żeby wszystkie dobre pomysły dla Skarżyska były realizowane.

Wiceprzewodniczący SLD Andrzej Szejna chciałby żeby w samorządach było jak najmniej polityki:

– Jesteśmy grupa ludzi, których łączy bardzo duże zaangażowanie w sprawy regionu.

Szejna przedstawił także program z jakim SLD chce ponownie znaleźć się w samorządach na eksponowanych stanowiskach. Artur Pejas zapytany przez nas o swoich przeciwników w ubieganiu się o fotel prezydenta Skarżyska, mówił o wielkim szacunku dla nich.

SLD do Rady Powiatu i Miasta wystawia znanych i cenionych ludzi. Na listach wyborczych tej partii znajdziemy między innymi Waldemara Mazura, Halinę Karpińską, Agnieszkę Szmajdel, starostę Jerzego Żmijewskiego, byłego burmistrza Suchedniowa Tadeusza Bałchanowskiego, oraz Jana Gajdę. Wybory samorządowe odbędą się w dniu 21 października.

Źródło: Spotted Skarżysko/ spottedskarzysko.pl

 

 

Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018 

Przygotowaliśmy dla Państwa Landing Page na którym znajdziecie naszą ofertę wraz z cennikami ! Wszystkie ceny podlegają negocjacji.

wybory samorządowe 2018

Więcej informacji dotyczących portalu Wybory Samorządowe ’18 znajdziecie klikając w grafikę poniżej!

wybory samorządowe 2018

UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ