Internetowy system rezerwacji wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu

, 14 września 2017
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Osoby z wyprzedzeniem planujące rejestrację pojazdu mogą skorzystać z następującego udogodnienia-  internetowej rejestracji terminu wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu. Dzięki temu udogodnieniu klienci wydziału mogą umówić się na konkretny dzień i godzinę. To pozwoli lepiej zaplanować swoje sprawy i zorganizować własny czas. Obsługa systemu rezerwacji wizyty jest bardzo prosta. Osoba, która rezerwuje wizytę za pośrednictwem aplikacji na stronie internetowej powiatu

Osoby z wyprzedzeniem planujące rejestrację pojazdu mogą skorzystać z następującego udogodnienia-  internetowej rejestracji terminu wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Dzięki temu udogodnieniu klienci wydziału mogą umówić się na konkretny dzień i godzinę. To pozwoli lepiej zaplanować swoje sprawy i zorganizować własny czas.

Obsługa systemu rezerwacji wizyty jest bardzo prosta. Osoba, która rezerwuje wizytę za pośrednictwem aplikacji na stronie internetowej powiatu lub BIP otrzyma na pocztę elektroniczną maila, który będzie zawierał kod wraz z potwierdzeniem rezerwacji wizyty w wybranym przez nas dniu i godzinie. Klient na swoją skrzynkę pocztową dostanie maila o temacie: Potwierdzenie rezerwacji od: Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej.

Rezerwację biletu należy potwierdzić w starostwie w dniu wizyty nie później niż 10 min przed umówionym terminem na biletomacie, umiejscowionym na parterze budynku przy wejściu do Wydziału Komunikacji i Transportu, za pomocą otrzymanego kodu.

Internetowa rezerwacja wizyt jest dodatkowym udogodnieniem. Numerkowy system kolejkowy obowiązuje równolegle.

Aplikacja Internetowa rejestracja do kolejki w Wydziale Komunikacji i Transportu znajduje się na stronie internetowej powiatu skarżyskiego www.skarzysko.powiat.pl w zakładce UMÓW WIZYTĘ – Rejestracja pojazdów oraz  na stronie głównej BIP powiatu www.powiat.skarzyski.lo.pl – internetowa rejestracja do kolejki w Wydziale Komunikacji i Transportu oraz w dziale „ Jak załatwić sprawę”.

Jednocześnie informujemy, że system kolejkowy nie narzuca na dany dzień ilości obsłużonych osób. Ze względów organizacyjnych jednak liczba rejestracji dziennie jest ograniczona ze względu na możliwość obsługi klientów w godzinach pracy urzędu.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Skarżysku

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ