Janusz Kowalski kandydat w Wyborach Samorządowych 2018

, 20 września 2018
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Shares

Janusz Kowalski już skorzystał z naszych usług z oferty reklamowej na łamach serwisu wyborczego Wybory.Odrowaz24.PL. Skorzystaj i TY!

Janusz Kowalski kandydatach w wyborach….

Niedawno poinformowaliśmy Państwa o starcie serwisu wyborczego Wybory.Odrowaz24.PL, dzięki któremu będziecie mogli Państwo poznać kandydatów w Wyborach Samorządowych 2018. Każdy z kandydatów zupełnie ZA DARMO, ma możliwość przedstawić swój program wyborczy, dzięki czemu wyborcy mogą go bliżej poznać !

Serwis wyborczy Wybory.Odrowaz24.PL to miejsce, które skupia w sobie sylwetki kandydatów z 5 POWIATÓW! (Powiat Szydłowiecki, Opoczyński, Konecki, Skarżyski oraz Przysuski). Każdy kandydat ma możliwość opisać swoją kandydaturę, główne założenia programu wyborczego, dodać materiał wideo, grafiki lub infografiki na łamach serwisu, tak aby każdy kto odwiedzi jego profil mógł go bliżej poznać !

Janusz Kowalski odniesie sukces w Wyborach. A TY?

Dzięki zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie w promowaniu światowych marek, jesteśmy w stanie dotrzeć do tych najbardziej wymagających wyborców! Oferty reklamowe innych firm są imponujące, jednak to MY oferujemy zespół specjalistów którzy będą pracować nad promocją waszej kandydatury w Wyborach Samorządowych 2018 tak abyście odnieśli sukces! 

Janusz Kowalski już korzysta z naszej oferty reklamowej? W jaki sposób pomożemy Januszowi Kowalskiemu wygrać w Wyborach Samorządowych 2018?

Janusz Kowalski zgłosił się do nas poprzez formularz kontaktowy i dodał swój opis ZUPEŁNIE ZA DARMO klikając tutaj:

wybory samorządowe 2018

Po uzupełnieniu krótkiego formularza informacyjnego w którym dodaje swoje zdjęcie wyborcze, podaję dane dot. komitetu wyborczego, okręgu i samorządu którego ubiegać będzie się o mandat, formularz trafia do zespołu programistów którzy na bieżąco uzupełniają informację o kandydatach! Po kilku minutach Janusz Kowalski pojawia się w serwisie wyborczym Wybory.Odrowaz24.PL, a potencjalni wyborcy mogą już o nim przeczytać !

wybory samorządowe 2018

Janusz Kowalski skorzystał u nas z usługi aktywowania jego profilu, dzięki czemu trafił na sam szczyt swojego okręgu wyborczego. Wyborcy mogą teraz zauważyć wyróżniony wpis o kandydacie i przejść do jego profilu !

wybory samorządowe 2018

Wyborcy mogą teraz wejść na profil kandydata który ich interesuję i sprawdzić jego program wyborczy, krótką biografię a nawet obejrzeć spot wyborczy !

wybory samorządowe 2018

Takie rozwiązanie to idealna forma promocji kandydatów w Wyborach Samorządowych 2018. Nasz innowacyjny serwis sprawi, że będziecie mogli pokazać swoją osobę jako rzetelnego kandydata, na którego warto oddać swój głos!

Janusz Kowalski inwestuję w przyszłość swoją i swoich wyborców!

Janusz Kowalski jest świadomy iż promocja swojej kandydatury jest ważna. Jednak w okręgu Janusza jest wielu kandydatów, którzy korzystają ze wszelkiego rodzaju środków promocji, aby wygrać w Wyborach Samorządowych 2018. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom kandydata Janusza Kowalskiego i zaoferowaliśmy mu płatną formę promocji na łamach serwisu wyborczego.

Dzięki takiej formie promocji, kandydaci w Wyborach Samorządowych 2018 będą mogli wyróżnić się spośród swoich konkurentów i trafić do szerszej grupy odbiorców! Kandydaci którzy korzystają z naszej oferty wybrali promocję na stronie głównej portalu!

wybory samorządowe 2018

Ponadto informowaliśmy Państwa o wyszukiwarce, która w łatwy sposób pomoże odnaleźć kandydatów którzy startują w Państwa okręgu zamieszkania!

wybory samorządowe 2018

Po przeniesieniu na stronę Państwa okręgu, kandydaci którzy skorzystają z płatnej formy promocji na łamach serwisu wyborczego, pojawią się na samej górze strony. Dzięki temu staną się Oni widoczni dla potencjalnych wyborców.

wybory samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Informacje wyborcze w jednym miejscu !

Lokalne portale informacyjne skupiają w sobie wpisy dotyczące nie tylko wyborów samorządowych 2018… Są przepełnione informacjami o wszystkich innych działaniach, wydarzeniach lub publikują informacje zupełnie nie związane z wyborami. Co w momencie, kiedy szybko chcemy sprawdzić najświeższe informację dotyczące Wyborów Samorządowych 2018? Będziemy przekopywać się przez natłok informacji, które serwują nam lokalne portale? W dzisiejszych czasach, nie możemy pozwolić sobie na marnowanie czasu! 

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom wyborców i udostępniamy oddzielną sekcje w której znajdą się TYLKO informację związane z Wyborami Samorządowymi 2018. Tylko u nas znajdziecie Państwo wszystko na temat Wyborów Samorządowych 2018 w Państwa regionie!

wybory samorządowe 2018

Co więcej, będziemy przeprowadzać wywiadu w formie standardowej (artykuły) oraz w formacie wideo! Każdy chętny kandydat będzie miał możliwość opowiedzieć więcej o swojej osobie, swojej kandydaturze oraz programie wyborczym. Ponadto będziemy publikować materiały promocyjne, dzięki czemu kandydaci będą mogli pokazać siebie jako kandydata na którego warto oddać głos!

A może baner?

Banery wyborcze to jeden z najpopularniejszych sposobów promocji swojej kandydatury! Każdy z kandydatów będzie miał możliwość wypromować swoją osobę, poprzez umieszczenia baneru wyborczego w naszym serwisie! W każdej sekcji portalu, na samym szczycie strony zostanie wydzielone miejsce w którym kandydaci będą mogli się promować!

wybory samorządowe 2018

W zależności od oferty którą Państwo wybierzecie, baner pojawiać się będzie na stronie głównej serwisu wyborczego lub w poszczególnych kategoriach takich jak – wybory na prezydenta/burmistrza/wójta/rada miejska/rada powiatu/rada gminy! Aby uskutecznić waszą promocję, będzie możliwość umieszczenia waszych banerów w kilku kategoriach jednocześnie!

wybory samorządowe 2018

Janusz Kowalski nam zaufał. Dzięki temu ODNIESIE SUKCES W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2018!

Janusz Kowalski to oczywiście osoba fikcyjna, na podstawie której chcemy Państwu przedstawić funkcjonalność serwisu wyborczego 🙂 Jeżeli ktokolwiek chciałby zgłosić zastrzeżenia odnośnie opisu, prosimy o kontakt z redakcją

Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018 

wybory samorządowe 2018

 

 UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ