Karnawałowe szaleństwo w ,,Jedynce”

, 19 lutego 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bale karnawałowe organizowane w ,,Jedynce” zawsze cieszą się dużą popularnością wśród uczniów. Nie inaczej było i w tym roku.

W tłusty czwartek  08.02.2018 r. w PSP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu odbył się bal karnawałowy dla klas I – III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną kolorowymi, gwiazdami, balonami i błyszczącą serpentyną. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Dzieci jak zawsze wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców. Na parkiecie pojawili się przedstawiciele kultowych filmów i bajek, wśród nich: księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze, różne zwierzątka, popularni bohaterowie gier komputerowych oraz policjanci, strażacy i kowboje – nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci w tych przebraniach było bardzo trudno.

Przy blasku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ, wszyscy bawili się doskonale. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „lambada” i wiele innych wesołych utworów. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Do wspólnej zabawy zapraszały roztańczone uczennice z Samorządu Uczniowskiego, które w pięknych przebraniach  i z ogromną radością bawiły się wspólnie z dziećmi.

W przerwach zabawę umilał smakowity poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy z Rady Rodziców. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej i wesołej atmosferze.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci i na fotografiach. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

 

Źródło: PSP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ