Coroczna Konecka Gala Sportu

, 1 marca 2019
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

W tej gali poza władzami samorządu powiatowego uczestniczyły także gwiazdy, a nawet sama Wiceminister Sportu.

Konecka Gala Sportu tym razem odbyła się w sali bankietowej „Astoria”. Zgromadzili się w niej sportowcy, działacze, sponsorzy i przyjaciele lokalnego sportu, aby podsumować miniony rok i wyróżnić najlepszych. Na tej uroczystości była okazja, wśród gości, zaobserwować znane gwiazdy sportu: piłkarza ręcznego Krzysztofa Lijewskiego, utytułowanego karatekę Macieja Mazura, mistrza kolarstwa Andrzeja Sypytkowskiego, reprezentanta Polski w piłce nożnej Grzegorza Piechnę, czy uczestnika Rajdu Dakar Macieja Giemzę.

W tej gali uczestniczyły również władze samorządu powiatowego w osobach: Doroty Dudy – Przewodniczącej Rady Powiatu w Końskich, Beaty Zbróg – Wiceprzewodniczącej Rady Powiatu oraz Damiana Rozmusa – etatowego członka Zarządu Powiatu Koneckiego. Przewodnicząca Dorota Duda w swoim wystąpieniu podziękowała władzom miasta i gminy Końskie za znakomitą organizację i zaproszenie oraz pogratulowała wyróżnionym za podejmowanie doniosłych działań, które stanowią prawdziwą inspiracje do krzewienia kultury fizycznej społeczności lokalnej.

Swoją obecnością Galę zaszczyciła Wiceminister Sportu, posłanka na Sejm Anna Krupka, która życzyła:

„Nowych wyzwań, spełnienia dobrych sportowych planów. Chcę podziękować im za to, że są dowodem na to, że można realizować się poprzez swoją pasję i że poprzez nią można spełniać swoje marzenia”.

Konecka Gala Sportu 2019 miała także znakomitą oprawę muzyczną przygotowaną przez Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Na scenie zaprezentowały się  Królewiaczki, Izabela Majewska oraz Alicja Woldańska, które swym barwnym głosem uświetniły całe wydarzenie.

Źródło: konecki.powiat.pl

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ