Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Szydłowcu
24 września bieżącego roku o godzinie 18.00 odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Szydłowcu. Agnieszka Górska – kandydat do sejmiku województwa Mazowieckiego przedstawiła kandydatów, którzy w wyborach samorządowych 2018 będą startować list Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Szydłowieckim.
Przedstawiono kandydatów na Wójtów, do rad gmin i powiatu, oraz kandydata na Burmistrza Szydłowca z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Pana Kamila Skrzyniarza.
Listy Prawa i Sprawiedliwości:
Poniżej przedstawiamy Państwu wszystkie kandydatury z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w powiecie Szydłowieckim.
Okręg nr 1
1 KORNATOWSKI Piotr Walenty 69 Szydłowiec
2 GWAREK Magdalena 28 Wola Korzeniowa
3 PYTLAK Dariusz Wojciech 48 Szydłowiec
4 WINIARCZYK Grzegorz Marcin 35 Szydłowiec
5 GWAREK Krystyna 62 Szydłowiec
6 RUZIK Marek 40 Zdziechów
7 ZIĘTKOWSKA Beata 44 Omięcin
8 JANCZYK Ewelina Katarzyna 37 Lipienice Górne
9 MATYSZCZAK Antoni 69 Szydłowiec
10 SOKOŁOWSKI Marek 59 Szydłowiec
Okręg nr 2
1 BĄK Zdzisław Tadeusz 57 Zaława
2 PODSIADŁA Ewelina 34 Budki Pierwsze
3 NĘDZKA Kazimierz Gerard 63 Chlewiska
4 KIERKUŚ Iwona 42 Skłoby
5 SADOWNIK Tomasz Sławomir 46 Ostałów
Okręg nr 3
1 KOWALIK Joanna Nina 38 Mirów Stary
2 KNOP Krzysztof Jacek 37 Orońsko
3 KRUK Małgorzata 34 Orońsko
4 FIGARSKA Alicja 62 Dobrut
5 JANCZYK Cezary Szczepan 40 Lipienice Górne
6 GAJEWSKI Michał Marcin 36 Mirów Nowy
7 KĘPAS Daniel Marek 59 Bieszków Górny
8 SWĘDA Andrzej 49 Orońsko
Kandydaci na wójta
Gmina Jastrząb: Zbigniew Sarnat
Gmina Chlewiska: Albert Kijak
Gmina Orońsko: Waldemar Matyszczak
Gmina Mirów: Kamil Minda
Kandydatury z ramienia Prawa i Sprawiedliwości do rad gminnych:
Gmina Chlewiska
Okręg nr 2
JANIK Klaudia 21 Budki Trzecie
Okręg nr 3
PODSIEBIERSKA Aniela Marzena 46 Budki Pierwsze
Okręg nr 5
ERBEL Stanisław Józef 63 Koszorów
Okręg nr 7
TKACZYK-WABIK Anna 52 Ostałów
Okręg nr 8
SALAMAGA Andrzej Stanisław 62 Cukrówka
Okręg nr 9
FLORCZYK Albert 40 Zaława
Okręg nr 10
TOMCZYK Roman Janusz 64 Stefanków
Okręg nr 11
SYKUŁA Zbigniew Henryk 57 Skłoby
Okręg nr 12
KAPRZYK Mariusz Piotr 43 Wola Zagrodnia
Okręg nr 13
KRUPA Katarzyna 40 Chlewiska
Okręg nr 14
WAGA-WOŹNIAK Martyna Anna 32 Chlewiska
Okręg nr 15
MAGIERA Katarzyna Barbara 39 Chlewiska
Gmina Jastrząb
Okręg 1
STEFANIAK Grzegorz 25 Jastrząb
Okręg 2
KOSNO Agnieszka Renata 45 Jastrząb
Okręg 3
SERWA Anna 39 Jastrząb
Okręg 4
WOŹNIAK Diana 37 Kuźnia
Okręg 5
TOMCZYK Agnieszka Elwira 44 Lipienice
Okręg 6
GUŹLIŃSKA Barbara Bożena 61 Śmiłów
Okręg 7
DEFIŃSKA Anna Maria 50 Wola Lipieniecka Mała
Okręg 9
KALUGA Karol 26 Nowy Dwór
Okręg 10
WIETRAK Edyta Ewa 43 Lipienice Górne
Okręg 11
MĄKOLA Leszek Ryszard 48 Lipienice Dolne
Okręg 12
KUŹDUB Rafał Jerzy 37 Gąsawy Plebańskie
Okręg 13
CZUBAK Krystyna 65 Gąsawy Rządowe Niwy
Okręg 14
WITKOWSKA Beata Magdalena 47 Gąsawy Rządowe
Okręg 15
ZAKONNIK Mieczysław Józef 63 Gąsawy Rządowe
Gmina Mirów
Okręg 1
BĘBENEK Katarzyna Sylwia 34 Bieszków Dolny
Okręg 2
GŁUCH Beata Katarzyna 43 Bieszków Dolny
Okręg 3
CZARNOTA Grzegorz Piotr 43 Bieszków Górny
Okręg 4
NOWAK Mateusz Piotr 23 Mirów Stary
Okręg 5
SIEDLECKI Jan 55 Mirów Stary
Okręg 6
NOWAK Alicja Anna 45 Mirów Stary
Okręg 7
MATEJSKI Wojciech Łukasz 33 Mirówek
Okręg 8
MINDA Kamil Tomasz 34 Mirówek
Okręg 9
RUDZIŃSKI Grzegorz Władysław 51 Mirów Nowy
Okręg 12
MAZURKIEWICZ Robert Zbigniew 41 Rogów
Okręg 13
GOŁOSZ Piotr Eugeniusz 59 Zbijów Duży
Okręg 14
PODGÓRSKI Marek Grzegorz 52 Zbijów Duży
Okręg 15
KIEŁBASA Jacek 40 Zbijów Mały
Gmina Orońsko
Okręg 1
SŁOWIŃSKI Czesław 61 Helenów
Okręg 3
KIL Mirosław 65 Orońsko
Okręg 4
ŁUGOWSKI Mirosław Piotr 54 Orońsko
Okręg 5
STAŃCZYK Adam 54 Dobrut
Okręg 6
BIAŁAS Karol Tomasz 44 Krogulcza Sucha
Okręg 7
KUROSZ Andrzej Leszek 42 Łaziska
Okręg 8
NIEWIAROWSKA Agnieszka Małgorzata 47 Łaziska
Okręg 9
KWIETNIEWSKI Robert Piotr 43 Zaborowie
Okręg 10
GRYMA Tomasz 30 Ciepła
Okręg 11
GAJEWSKA Maria 68 Wałsnów
Okręg 12
MIRECKI Mariusz Włodzimierz 45 Tomaszów
Okręg 13
KACZYŃSKA Wiesława Józefa 53 Chronów-Kolonia
Okręg 14
BĄCZEK Dawid Łukasz 28 Chronów
Okręg 15
SZAŁAS Barbara 57 Guzów
Gmina Szydłowiec
Okręg 1
MATYSZCZAK Dariusz 44 Szydłowiec
Okręg 2
ROKICKI Mieczysław 51 Łazy
Okręg 3
TAMIOŁA Halina 57 Barak
Okręg 4
JAROSIŃSKI Józef Eugeniusz 67 Szydłówek
Okręg 5
DERLETA Grzegorz 37 Wysoka
Okręg 7
BĄK Kacper 40 Szydłowiec
Okręg 8
SZCZEŚNIAK Aneta Magdalena 41 Szydłowiec
Okręg 9
BĄK Jerzy Leon 67 Szydłowiec
Okręg 10
SKRZYNIARZ Kamil Waldemar 31 Szydłówek
Okręg 11
LISAK Wioleta Renata 36 Szydłowiec
Okręg 12
Śliwa Piotr 43 Szydłowiec
Okręg 13
SŁYK Piotr Damian 42 Szydłowiec
Okręg 14
RYCERSKA Grażyna Regina 58 Szydłowiec
Okręg 15
KWIECIEŃ Wiesław 65 Szydłowiec
Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018
UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!
Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl