KPP w Szydłowcu: odprawa podsumowująca pracę policji

, 6 marca 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

2 marca w Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu odbyła się odprawa podsumowująca działania podejmowane w 2017 roku oraz uroczysta zbiórka, podczas której wręczone zostały ministerialne odznaczenia.

W piątek, 2 marca, w Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu odbyła się odprawa roczna, poświęcona podsumowaniu działań podejmowanych przez szydłowieckich policjantów w 2017 roku, oraz uroczysta zbiórka, podczas której wręczone zostały ministerialne odznaczenia. Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasz Michułka wręczył odznaczenia przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W uznaniu szczególnych zasług w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania porządku publicznego Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji odznaczył:

SREBRNĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY POLICJANT”

mł. insp. Marka Filipiaka I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Szydłowcu

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY POLICJANT”

kom. Tomasza Szczęsnego Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu

Komendant Wojewódzki Policji wręczył również list gratulacyjny dla laureata konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2017” z terenu powiatu szydłowieckiego. W IX edycji konkursu przeprowadzonej w styczniu br., najwięcej głosów otrzymał asp. szt. Tomasz Stopa obsługujący teren gminy Szydłowiec.

Uroczysta odprawa odbyła się udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji z s. w Radomiu insp. Tomasza Michułki, policjantów, pracowników komendy i zaproszonych gości. Wśród zaproszonych gości z władz samorządowych oraz instytucji na co dzień współpracujących z KPP w Szydłowcu byli obecni: Starosta Szydłowiecki – Włodzimierz Górlicki, w imieniu Burmistrza Szydłowca Dyrektor Zespołu Edukacji i Finansów Oświaty – Aneta Furmańska, Kierownik Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej z siedziba w Szydłowcu – Cezary Molenda oraz Wójtowie Gmin Chlewiska – Waldemar Sowiński, Orońsko – Henryk Nosowski, Jastrząb – Andrzej Bracha oraz Mirów – Artur Siwiorek.

Naradę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Szydłowcu mł. insp. Jacek Różański, który w swoim wystąpieniu przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie powiatu szydłowieckiego w 2017 roku oraz efekty pracy szydłowieckich policjantów. Omówił m.in. działania prewencyjne oraz kampanie społeczne realizowane w minionym roku.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy nawiązywali do dobrej współpracy na płaszczyźnie dbania o bezpieczeństwo.

Pracę szydłowieckich policjantów i pracowników policji dobrze ocenił Komendant Wojewódzkiego Policji z s. w Radomiu insp. Tomasz Michułka. Przedstawił on wyniki pracy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu na tle komend garnizonu mazowieckiego. Insp. Tomasz Michułka nakreślił także kierunki pracy  i priorytety jakie będą  realizowane przez Policję w 2018 roku.

Na zakończenie odprawy komendant Różański podziękował policjantom za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę oraz pracownikom policji za sumienną pracę, życząc wszystkim funkcjonariuszom satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowania za dobrą współpracę skierował również w stronę samorządowców.

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu
Zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ