Wybory 2018. Lista wszystkich kandydatów do Rady Powiatu Koneckiego

, 25 września 2018
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Tydzień temu, 17 września, PKW zakończyło rejestrację kandydatów do rad powiatowych. Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych powiatowych w Końskich.

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Lista kandydatów do Rady Powiatu koneckiego – wybory samorządowe 2018

Tydzień temu, 17 września, Państwowa Komisja Wyborcza zakończyło rejestrację kandydatów do rad powiatowych. Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych powiatowych w Szydłowcu. Poniżej zobaczą Państwo pełną listę kandydatów do Rady Powiatu Przysuskiego według okręgu. Zestawienie zawiera następujące informacje: pozycja na liście, nazwisko, imiona, wiek, miejsce zamieszkania.

Okręg nr 1 – miasto i gmina Końskie

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1.  PASTERCZYK Kazimierz Wacław 74 Końskie
  2. HARAZIŃSKI Stanisław 70 Końskie
  3. DUDA Dorota Małgorzata 50 Końskie
  4. KIEPAS Mirosław 51 Rogów
  5. ARMADA Sylwia 40 Rogów
  6. AUGUSTYNIAK Jolanta Katarzyna 47 Końskie
  7. JAKÓBCZYK Bogusław Sebastian 46 Barycz
  8. PIETRASIK Waldemar 49 Końskie
  9. STRUZIK Roman 69 Końskie
  10. WĘŻYKOWSKA Katarzyna Agata 44 Końskie
  11. PISKOREK Jarosław Bogusław 59 Końskie

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. PLECH Robert Piotr 42 Końskie
  2. SUŁEK-ZIĘBA Małgorzata 49 Końskie
  3. KIJ Beata Elżbieta 35 Końskie
  4. PASEK Wojciech Mirosław 59 Końskie
  5. SZEJNA-WRZESZCZ Izabela Maria 39 Izabelów
  6. ŻELSKI Rafał Tomasz 42 Wielka Wieś
  7. MULARCZYK Anna Mirosława 50 Piła
  8. SOTA Antoni 60 Końskie
  9. BĄK Gerard 24 Bębnów
  10. WIADERNY Jan Wacław 81 Końskie
  11. OWCZAREK Wojciech Bartłomiej 41 Nowy Kazanów

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. LENART Andrzej Marek 60 Końskie
  2. BANASIK Dariusz Andrzej 49 Końskie
  3. LASOTA Jarosław Andrzej 62 Końskie
  4. KUBKA Łukasz Adam 24 Końskie
  5. STRUZIK Cezary Gabriel 63 Czerwony Most
  6. WIKIERA Marian Franciszek 57 Izabelów
  7. PELIWO Ewa Maria 40 Końskie
  8. KARBOWNIK Ewa 36 Modliszewice
  9. KIJEWSKA-BANASIK Dominika 23 Sierosławice
  10. GĄSZCZ Alina Agata 39 Stary Kazanów
  11. KUBICKI Kamil 37 Końskie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

  1.  PRASAŁ Magdalena 48 Końskie
  2. BANASIK Donata Małgorzata 48 Końskie
  3. MATERA Jacek Stanisław 52 Końskie
  4. PRZYBYLSKI Michał Jacek 40 Końskie
  5. LASOTA Ewa 54 Barycz
  6. KOWALIK Daniel Grzegorz 29 Kornica
  7. KUBAŁA Jarosław 51 Końskie
  8.  GRUSZCZYŃSKA Ewelina Aneta 23 Trzemoszna
  9. BRZECHWA Rafał Piotr 37 Końskie
  10. MASŁOWSKI Jarosław Daniel 42 Końskie
  11. SOBAŚ Adam 46 Końskie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO

  1. GĄSZCZ Marian 60 Stary Dziebałtów
  2. PTAK Ewelina Elżbieta 32 Końskie
  3. SORN Katarzyna 49 Końskie
  4. KIESZEK Eryk Norbert 38 Końskie
  5. MALKOWSKA Anna 36 Końskie
  6. SZCZYRBA Paweł Artur 37 Końskie
  7. BARAN Joanna Jadwiga 24 Podlesie
  8. GAWĘDA Józef 72 Stary Dziebałtów
  9. SERAFIN Krzysztof 60 Młynek Nieświński
  10. ZAGDAŃSKA Agata Aleksandra 25 Korytków
  11. PYTLOS Marcin Piotr 38 Ruda Maleniecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

  1.  JASIŃSKI Krzysztof Tomasz 61 Końskie
  2. MŁYNARCZYK Grzegorz 56 Kornica
  3. KACPERSKI Stanisław 71 Końskie
  4. CIEPLIŃSKA Barbara Stanisława 70 Piła
  5. DWORAK Anna Magdalena 60 Końskie
  6. KOWALCZYK Jarosław Andrzej 52 Końskie
  7. KRAWCZYK Justyna Mirosława 36 Nowy Kazanów
  8. LACHOWSKI Jan Mirosław 59 Stadnicka Wola
  9. OWCZAREK Janusz 48 Końskie
  10. ZBRÓG Beata Halina 48 Nowy Dziebałtów
  11. ZIELIŃSKI Marcin Rafał 45 Końskie

Okręg nr 2 – miasto i gmina Stąporków

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. KURCBART Czesław 68 Stąporków
  2. MŁODAWSKI Dariusz 51 Stąporków
  3. DZIUBIŃSKA Anna Małgorzata 49 Stąporków
  4. RUSIN Krzysztof 58 Niekłań Wielki
  5. KUSZTAL Beata 52 Czarniecka Góra
  6. NIZIOŁEK Edyta 46 Stąporków
  7. SIONKOWSKA Krystyna 64 Stąporków

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. GRĘDA Paweł Wojciech 59 Mokra
  2. ŁAPKA Izabela 32 Koczwara
  3.  BROŻYNA Lilla 53 Pardołów
  4. KALINOWSKA Agnieszka 49 Stąporków
  5. JANUS Ryszard 55 Stąporków
  6. SŁOKA Kazimierz Jan 61 Stąporków
  7. PIOTROWSKI Piotr 33 Czarniecka Góra

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. SKOWRON Wiesław Józef 70 Stąporków
  2. GARBACZ Leopold 66 Stąporków
  3. ZIELIŃSKA Alicja Julianna 66 Błaszków
  4. MAKIEŁA Joanna Barbara 32 Błotnica
  5. WILKOWSKI Przemysław Karol 33 Niekłań Wielki
  6. ŚCIBISZ Iwona Katarzyna 35 Stąporków
  7. SALATA Zdzisław 68 Czarniecka Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO

  1. DOMAGAŁA Marian Krzysztof 57 Niekłań Mały
  2. LISOWSKI Kamil Krzysztof 31 Gosań
  3. GAWIOR Anna Ewa 45 Końskie
  4. SAŁUDA Maria 57 Smarków
  5. CECKA Halina 67 Stąporków
  6. DAJCZER Jakub 34 Czarniecka Góra
  7. JEDYNAK Piotr 30 Błaszków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

  1. WOJCIEROWSKI Krzysztof 56 Końskie
  2. MAJOS Sławomir 52 Stąporków
  3. ŚCIEGIENNA Monika Agnieszka 42 Górny Młyn
  4. ZIOMEK Krzysztof 60 Stąporków
  5. KITA Kinga 34 Boków
  6. SOCHA Agnieszka Marzena 44 Stąporków
  7. PLEWA Andrzej 55 Grzybów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

  1. PIETRAS Stanisław 59 Wielka Wieś
  2. STACHERA Lidia 47 Stąporków
  3. RURARZ Genowefa Irena 52 Stąporków
  4. WERENS Marek 56 Stąporków
  5. MICHALCZYK Marcin Dawid 35 Końskie

Okręg nr 3 – miasto i gmina Radoszyce, gminy: Fałków, Ruda Maleniecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 SOBOŃ Bogdan Marian 56 Wyszyna Rudzka
2 MICHALSKA Marianna Grażyna 56 Czermno Kolonia
3 RELIDZYŃSKA Urszula Jadwiga 54 Radoszyce
4 WAJNBERGER Anna Anastazja 39 Skórnice
5 JANUS Andrzej Jan 47 Radoszyce
6 RELIDZYŃSKI Krzysztof Mariusz 46 Radoszyce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO

1 PĘKALA Paweł 39 Kapałów
2 ROZMUS Damian 30 Radoszyce
3 BAJOR Wioletta Mariola 42 Młotkowice
4 POPIEL Elżbieta Anna 58 Radoska
5 KULETA Agnieszka 44 Młotkowice
6 STACIWA Sławomir Witold 54 Kłucko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 WÓJCIK Jacek Wojciech 62 Radoszyce
2 OLEJNIK Krzysztof 36 Lipa
3 WYCISZKIEWICZ Sylwia 33 Fałków
4 PIOTROWSKI Leszek Stanisław 57 Radoszyce
5 ZAWRZYKRAJ Beata Joanna 51 Radoszyce
6 PRZEPIÓRA Angelika Martyna 27 Ruda Maleniecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 LEŚNIEWICZ Danuta 61 Fałków
2 ŚLIWA Bogdan Jan 63 Radoszyce
3 NOWAK Krzysztof Wojciech 59 Lipa
4 LEWANDOWSKA Krystyna Małgorzata 56 Radoszyce
5 MUSIAŁ Monika 43 Czermno Kolonia
6 STĘPIEŃ Janusz Marian 61 Koliszowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 NALEWCZYŃSKI Tomasz Jerzy 51 Kołoniec
2 BAŃBURSKA Marta Dorota 31 Radoszyce
3 KONIECZNY Andrzej Stanisław 42 Wyszyna Machorowska
4 SMOŁUCH Albert Zdzisław 50 Dęba-Kolonia
5 TATAR Kinga 40 Fałków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 ADAMCZYK Marian Roman 58 Czermno
2 BASIAK Teresa 63 Radoszyce
3 MYSZKOWSKA Danuta 65 Radoszyce
4 NOWAK Mirosław 56 Ruda Maleniecka
5 STACIWA Czesław 60 Wilczkowice

Okręg nr 4 – gminy: Gowarczów, Słupia Konecka, Smyków

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 SZAMBELAN Stefan 66 Gowarczów
2 WÓJCIK Witold 52 Ruda Pilczycka
3 KAŁMUK Aleksandra 51 Miedzierza
4 DĘBSKA Dorota Elżbieta 50 Słupia
5 ARCAB Łukasz Piotr 31 Rogówek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 PIEC Grzegorz 45 Smyków
2 KOZIŃSKI Krzysztof Julian 57 Pilczyca
3 ŻURAWSKI Tadeusz 63 Gowarczów
4 PETRUS Izabela 30 Mnin
5 KUBICKA Justyna Sylwia 42 Końskie
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 BIEGAJ Renata 51 Smyków
2 PRASAŁ Jan Marcin 53 Brzeźnica
3 SPERA Katarzyna 38 Królewiec Poprzeczny
4 DUDZIC Bożena 50 Gowarczów
5 SZLĘZAK Krzysztof Janusz 39 Kamienna Wola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO

1 BRELSKI Mariusz Stanisław 41 Przyłogi
2 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 31 Kozów
3 BŁOŃSKI Kazimierz 61 Smyków
4 OPARA Katarzyna 34 Stanowiska
5 PĘKALA Michał 31 Pilczyca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 KOSMA Mariusz 43 Królewiec Poprzeczny
2 NOWAKOWSKA Małgorzata Bogumiła 48 Słupia-Bukowie
3 PAWLIKOWSKA Barbara Anna 48 Kawęczyn
4 WIATROWSKI Dariusz Adam 48 Gowarczów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 GAD Edyta 28 Komaszyce
2 GRZEGORCZYK Łukasz Dariusz 30 Bębnów
3 LACHOWSKI Mirosław 51 Smyków
4 STACH Katarzyna 40 Wólka
5 WĘGRZYN Rafał 44 Królewiec Poprzeczny

Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018 

wybory samorządowe 2018

 

 UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic



Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ