Majówka w Biowitalnym SPA

, 6 kwietnia 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Gdzie odpocząć po zimie, zregenerować organizm i nabrać energii jak nie w Biowitalnym SPA? Majówka spędzona z dala od miasta, w bliskości pięknej polskiej przyrody i dobrych sił natury niesie wiele korzyści dla zdrowia.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Majówka 2018 rozciąga się przez cały pierwszy tydzień maja. Taki układ w kalendarzu daje wiele możliwości wzięcia kilku wolnych dni lub wypadu na przedłużony weekend. W kompleksie hotelowym Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach przygotowano trzy różne propozycje pobytów: od 27 do 30 kwietnia 2018, od 30 kwietnia do 3 maja 2018 oraz od 3 do 6 maja 2018.

Majówkowa oferta Manor House SPA – Polskiego Centrum Biowitalnosci, hotelu dla dorosłych, przyjaznego weganom i alergiom z najlepszym holistycznym SPA w Polsce – obejmuje szereg atrakcji, m.in. dobroczynne dla organizmu sesje w strefie Łaźni Rzymskich, kojące kąpiele w bezchlorowym basenie i energetyzujące seanse w jedynej w swoim rodzaju Komnacie Biowitalności. Codziennie będą się odbywały także koncerty na misy i gongi tybetańskie, warsztaty edukacyjne w ramach autorskiej Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® na temat zdrowia, urody i długowieczności oraz ćwiczenia w basenie i poranne ćwiczenia runiczne na terenie przepięknego, zabytkowego parku. Niezwykłe przeżycia z pewnością przyniesie nocne saunowanie w Łaźniach Rzymskich w godzinach 22:00 – 1:00, odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce® SPA przy ognisku i muzyce na żywo w wykonaniu mistrza akordeonu czy też medytacje na dużej i małej ścieżce energetycznej. Dla zainteresowanych historią zostanie zorganizowane zwiedzanie tej szlacheckiej posiadłości – jednej z najstarszych w naszym kraju (pierwsze wzmianki o siedzibie rodowej Odrowążów sięgają już XII w.), wystawy dawnych sprzętów w przypałacowych piwnicach oraz zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach. Ponadto będzie można odwiedzić stajnię koni.

Dodając do tego ciepło majowego słońca, klimatyczne wnętrza, energetyczne terapie w Gabinetach Bioodnowy, romantyczne zakątki w rozległym parku z przepięknym starodrzewiem i pomnikami przyrody oraz pozytywną energią natury kompleks Manor House SPA jawi się jako miejsce idealne na błogi wypoczynek. Warto wspomnieć o wyśmienitej regionalnej kuchni – w hotelowej restauracji można delektować się tradycyjnymi polskimi potrawami m.in. z gęsich żołądków, daniami wegańskimi oraz wg Diety Życia. Niezależnie od wybranego pakietu: Pobyt SPA Relaks, Pobyt SPA Energia, Pobyt SPA Romantyczny, Pobyt SPA – Alchemia Zdrowia, Naturalne Piękno Twarzy, Oddech Życia, Energetyczna Refleksologia lub inny dopasowany do indywidualnych upodobań i preferencji, czas spędzony w Manor House SPA sprzyja zachowaniu dobrej kondycji i poprawie zdrowia oraz samopoczucia.

 

Źródło: Manor House SPA w Chlewiskach
Zdjęcie: Manor House SPA w Chlewiskach

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ