Manor House SPA z nominacją BCC

, 23 marca 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Business Centre Club wyróżnił najlepszych polskich przedsiębiorców w konkursie Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2017. Nagroda jest przyznawana firmom i ich szefom, którzy kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu. Wśród grona nominowanych znalazł się mazowiecki hotel Manor House SPA.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

20 marca br. podczas spotkania Loży Radomskiej Business Centre Club zostały wręczone nagrody wyróżnionym firmom z regionu. Dyplomy z nominacjami do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2017 odebrali przedstawiciele uhonorowanych przez BCC lokalnych firm: Radia Rekord, Łucz-Budu i Manor House SPA w Chlewiskach, którą reprezentował dyrektor hotelu Arkadiusz Tomczyk.

„Nominacja doskonale wpisuje się w szereg wyróżnień i nagród, które Manor House SPA otrzymał od momentu rozpoczęcia działalności jako zespół pałacowo-parkowy świadczący usługi hotelowe, gastronomiczne i SPA.” – mówi Arkadiusz Tomczyk, dyrektor hotelu Manor House SPA**** Pałac Odrowążów**** w Chlewiskach i dodaje: „Business Centre Club to największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców i prestiżowy klub przedsiębiorców. Jesteśmy zaszczyceni, że naszą działalność docenia tak zacne grono”.

W ubiegłym roku Manor House SPA również otrzymał nominację BCC do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a rok wcześniej BCC i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny z siedzibą w Brukseli przyznały hotelowi Medal Europejski za innowacyjność i unikatowość autorskiej Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia z programem odmładzającym, który pobudza naturalne procesy samoleczenia na poziomie komórek, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie człowieka.

Ostatnio Manor House SPA został uhonorowany godłem Eko-Inspiracja 2017 w kategorii Wypoczynek 2017 oraz tytułem Najlepszy Hotel SPA dla dorosłych w IX edycji konkursu Perfect SPA Awards 2017, gdzie uzyskał również 5 miejsce w rankingu Best SPA Hotels in Poland. Kompleks może poszczycić się także międzynarodowym tytułem Najlepszego Luksusowego hotelu SPA i Najlepszego Luksusowego SPA w Polsce (Best Luxury Hotel Spa – Country Winner & Best Luxury Wellness Spa – Country Winner) w konkursie World Luxury Spa Awards za rok 2016 i 2017. Manor House SPA został wybrany również najlepszym luksusowym hotelem w Europie wśród historycznych obiektów wygrywając europejską edycję Luxury Travel SPA Awards 2018 w kategorii Historic Luxury Hotel of the Year 2018. Z kolei ostatnia, XI edycja plebiscytu SPA Prestige Awards zakończyła się dla hotelu Manor House SPA podium w kategoriach: Najlepsze Holistyczne SPA (I miejsce), Najlepsze Health & Anti-aging SPA oraz Najlepsze Baseny i Aquaparki. A to tylko nagrody i wyróżnienia z ostatnich miesięcy, na swoim koncie obiekt ma ich znacznie więcej. Warto wspomnieć o znaku jakości V – Vege (certyfikat przyznawany firmom oferującym usługi najwyższej jakości zgodne ze stylem życia wegan i wegetarian) i znaku jakości ECARF potwierdzający szczególną troskę o potrzeby osób zmagających się z alergiami.

Nagrody te doskonale wpisują się w filozofię kompleksu. Jest to pierwszy w Polsce hotel dla dorosłych (przyjmuje gości powyżej 12 roku życia), przyjazny weganom (specjalne menu wegańskie i kosmetyki) oraz alergikom (z wyodrębnionymi pokojami spełniającymi rygorystyczne międzynarodowe kryteria). To także od lat najlepsze holistyczne SPA w Polsce z bogatym Menu SPA i prawdziwe Polskie Centrum Biowitalności. Kompleks z historią sięgającą XII w. (to jedna z najstarszych szlacheckich posiadłości w naszym kraju) i pięknym parkiem krajobrazowym, który należy do najcenniejszych zabytkowych parków w Polsce, dziś jest luksusowym hotelem SPA. Wyróżnia go nietuzinkowa oferta: Biowitalne SPA z oryginalnymi terapiami energetycznymi, bezchlorowy basen z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego, kompleks Łaźni Rzymskich z seansami w płótnach, pokoje ofuro do prozdrowotnych kąpieli (również w dwuosobowych wannach Duo Ofuro by Manor House), Witalna Wioska SPA z rytuałami zdrowia. Manor House SPA słynie też koncertów na misy i gongi tybetańskie oraz przepięknego parku z 300-letnim starodrzewem, pomnikami przyrody i energetycznym Ogrodem Medytacji, który skrywa Kamienny Krąg Mocy, Piramidę Horusa i Ogród Zen – kopię słynnego ogrodu Ryoanji w Kioto.

 

 

Źródło: Manor House SPA w Chlewiskach
Zdjęcia: Manor House SPA w Chlewiskach

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic



Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ