Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 – Edyta Guz – Wywiad

, 9 października 2018
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Zapraszamy Państwa do wywiadu z Edyta Guz – Finalistką Miss Skarżyska – Kamiennej 2018.

Kiedy zrodził się w Tobie pomysł, aby zostać Miss Skarżyska – Kamiennej?

Szczerze powiedziawszy to tak miesiąc przed rozpoczęciem prób. Wcześniej nie myślałam nad tego typu zajęciem, ale ta spontaniczna decyzja była bardzo dobra, ciesze się ze mogę brać udział w tym przedsięwzięciu. To naprawdę ciekawe doświadczenie.

Czy myślisz o zawodzie fotomodelki?

Na razie nie. Oczywiście nie ukrywam ze byłoby super błyszczeć zawodowo przed obiektywem, ale teraz zajmuje się praca zawodowa i w to wkładam większość czasu, natomiast to traktuje hobbistycznie. Ale kto wie co mnie czeka…

Jak na Twoją karierę może wpłynąć wygrana w finale Miss Skarżyska-Kamiennej?

Myślę, ze byłaby to fajna reklama dla mojej osoby. Może dzięki temu udałoby się wybić z tłumu. Sama nie potrafię określić jak może to jeszcze wpłynąć na rozwój mojej kariery i to jest właśnie najlepsze, iż byłaby to dla mnie nie lada niespodzianka i multum nowych doświadczeń.

Jakie jest Twoje największe pragnienie?

Zawsze chciałam zostać sławną piosenkarka. Marzyłam o tym od najmłodszych lat zaraz później jak skończyłam śnic o zostaniu księżniczka haha 🙂 Po upływie czasu myślę, ze to tak naprawdę mi niepotrzebne. Jestem szczęśliwa mam to co chciałam mieć i ciesze się z życia, które w krótkim czasie przybrało tak pozytywny dla mnie obrót. Oby tak dalej.

Czym na co dzień zajmuję się Edyta?

Obecnie jestem stażystka jako sekretarka w Szkole Podstawowej. Zdobywam nowe doświadczenia. Jeśli chodzi o luźniejsze rzeczy typu hobby to zajmuje się śpiewem jestem scholistka od jedenastu lat, malarka, fotografuje. Pasjonuje się także strażą pożarną i biorę w niej czynny udział jako ratownik w Ochotniczej Straży Pożarnej w Mirowie Starym.

Jak pogodzić takie doświadczenie jak bycie finalistką miss skarżyska-kamiennej z życiem codziennym?

Sadze, ze dałoby się to zrobić, ale wiązałoby się to z poświeceniem wolnego czasu. Same próby które teraz odbywamy zabierają czasem naprawdę dużo czasu i są meczące. Oczywiste jest to ze bez ćwiczenia ma rezultatów, dla mnie to czysta przyjemność.

Finalistki Miss Skarżyska – Kamiennej 2018

Co sądzisz o swoich konkurentkach? Jest do dla was czysta zabawa, czy można wyczuć napięcie rywalizacji wśród finalistek Miss Skarżyska?

Nie wiem jak myślą niektóre dziewczyny, ale da się wyczuć kto traktuje to jako fajna przygodę i chce wynieść z tego wydarzenia dużo fajnych wspomnieć, a kto darzy do samej wygranej. To widać, mała nuta rywalizacji jest do odczucia. Ja osobiście poznałam wiele fajnych osób tam i nawiązałam super znajomości i to najbardziej mi się podoba z tego wszystkiego, ale ja jestem otwarta osoba uwielbiam przebywać z ludźmi i może to dla tego dla mnie sprawia taka radość.

Miss Skarżyska - Kamiennej

Jako reprezentantka Mirowa w Finale Miss Skarżyska – Kamiennej, co chciałabyś przekazać swoim rówieśnikom i mieszkańcom Mirowa?

Chciałabym tylko powiedzieć ze jako cząstka malej wioski każdy może stanąć na szczeblu i próbować się wybić i spełnić marzenia. Chce tez prosić o wsparcie i serdecznie wszystkich pozdrowić za nic nie chciałabym mieszkać gdzie indziej, serdeczność tutejszych mieszkańców naprawdę łapie za serce.

Na koniec Co myślisz o idei skupiania informacji z całej ziemi Odrowążów na jednym portalu? Łącznie Odrowąż24 zajmuje się dostarczaniem informacji do mieszkańców 5 powiatów.

Uważam, że ta inicjatywa to prawidłowy i jak najbardziej dobry projekt. Dzięki temu powiaty nawiązują współpracę i nawzajem sobie pomagają. Popieram całkowicie tą ideę.

Głosowanie na Miss Skarżyska-Kamiennej Azulena 2018

Na Klaudie możecie Państwo oddać swój głos w wyborach miss Azulena 2018 poprzez Instagram. Wystarczy „polajkować” zdjęcie Klaudii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miss Woj. Świętokrzyskiego (@miss_kielce)

Zaproszenia na Galę Finałową Miss Skarżyska-Kamiennej 2018:

10zł, 15zł, 20zł i VIP – 50zł na KUPBILECIK.PL lub

MCK rezerwacje tel. 500 199 710

tel. organizatora: Euro Media – 692 250 180

www.miss.kie.pl

Więcej wywiadów z Finalistkami Miss Skarżyska-Kamiennej 2018:

Aleksandra Marchewka – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Aleksandra Żłobecka – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Karolina Winiarska – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Jowita Bujanowska – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Julia Pryciak – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Aleksandra Bartosik – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Karina Strzelec – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Klaudia Kosno – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Edyta Guz – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ