Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 – Jowita Bujnowska – Wywiad

, 9 października 2018
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  8
  Shares

Zapraszamy Państwa do wywiadu z Jowitą Bujnowską – Finalistką Miss Skarżyska – Kamiennej 2018.

Witam. Jowito, konkurs Miss Skarżyska-Kamiennej to wyjątkowa impreza. Kiedy zrodził się w Tobie pomysł, aby zostać Miss Skarżyska – Kamiennej?

We mnie się On nie zrodził, zaczęłam przygodę z sesjami potem gdzieś okiem widziałam że można się zgłosić do Miss Skarżyska , ale ominęłam począwszy sprawę , moi znajomi widzieli również to i zaczęli nalegać , abym spróbowała więc postanowiłam się zgłosić i zacząć zabawę z Miss.

Czy myślisz o zawodzie fotomodelki?

Czy myślę o takim zawodzie? Jasne , że tak . Dlatego zaczęłam swoją przygodę z Miss oraz z sesjami zdjęciowymi , zaczęłam również jeździć na Castingi do Warszawy mam nadzieję że coś z tego wyjdzie , fotomodelka ciężka praca ale również bardzo przyjemna , poznaje się wiele ludzi oraz nabywam inne umiejętności. Od każdego z Was , codziennie się uczę.

Jak na Twoją karierę może wpłynąć wygrana w finale Miss Skarżyska-Kamiennej?

Na pewno otworzy więcej możliwości , nowi ludzie , nowe twarze . Nowy rozdział w życiu , oraz niesamowita przygoda . Być może akurat Ja zainteresuję kogoś na tyle aby podjął ze mną współpracę , ponieważ będzie widziało to wiele ludzi ,fotografów , kamerzystów , będzie wszystko w Internecie więc jest szansa na to że kogoś zainteresuje właśnie moja osobą. Samo Miss w sobie ma promowanie samej siebie , swojego wyglądu intelektu , sposobu bycia oraz postrzegania świata.

Jakie jest Twoje największe pragnienie?

Moim największym pragnieniem jest to abym była szczęśliwa ,oraz aby osoby którymi się otaczam również miały szczęście w życiu abym widziała codziennie ich uśmiech na twarzach to jak potrafią cieszyć się życiem i z niego korzystać ich uśmiech jest również moim uśmiechem . Pragnę również zwiedzić cały świat , poznać kulturę innych Państw , spotkać się z ludźmi tamtejszych Państw i mieć krótką przyjemność poznania ich życia , sposobu bycia – ponieważ każdy Kraj ma inny obyczaj .

Czym na co dzień zajmuję się Klaudia?

Na co dzień staram się rozwijać swoje zdolności jestem osobą ciekawą nowych doświadczeń życiowych , mam bardzo szeroką gamę zainteresowań , zajmuję się modą , manicure , make-upem . Interesuje się również problemami współczesnego świata.

Jak pogodzić takie doświadczenie jak bycie finalistką miss skarżyska-kamiennej z życiem codziennym?

Bardzo łatwo , nie przeszkadza to w życiu codziennym .Bardzo miło jest popatrzeć na różne strony Internetowe które nagłaśniają sprawę o Miss Skarżyska w której właśnie się tam jest. Mamy przygotowania do Gali ale absolutnie one nie wadzą w moim życiu , wręcz przeciwnie chętnie się wybieram na taką próbę chodź by nawet dlatego , że uczę się tam od innych dziewczyn poznaję jakie inni mają podejście do tego wszystkiego , co każde nasze spotkanie tym więcej mam w sobie doświadczenia oraz wiedzy na temat różnych gal , mody, prezentacji oraz wiele innych spraw nawet nie związanych ze Światem Mody. Każde nasze spotkanie równa się tym że jestem coraz silniejsza oraz sprytniejsza.

Finalistki Miss Skarżyska – Kamiennej 2018

Co sądzisz o swoich konkurentkach? Jest do dla was czysta zabawa, czy można wyczuć napięcie rywalizacji wśród finalistek Miss Skarżyska?

Jeżeli chodzi o moją osobę jest to czysta zabawa , nie jestem osobą zawistną czy zazdrosną , w jakimś stopniu na pewno są konkurentkami , lecz nie zwracam uwagi na to . Każda z nich to bardzo miła i sympatyczna dziewczyna , która ma coś w sobie nie powtarzalnego . Moim zdaniem trzeba podejść do tego wszystkiego z dystansem i być zgranym zespołem

Jako reprezentantka Skarżyska-Kamiennej w Finale Miss Skarżyska – Kamiennej, co chciałabyś przekazać swoim równieśnikom i mieszkańcom Skarżyska?

Chciałabym przekazać Wam wszystkim , żebyście się nie bali próbować nowych doświadczeń jeżeli nie spróbujecie nigdy się nie dowiecie jak to jest , i jak Wy byście wyglądali właśnie w takiej sytuacji . Warto jest zawsze spróbować czegoś nowego , nawet jeżeli Wam się nie uda , poznacie wiele mądrych doświadczonych osób które mogą Wam podpowiedzieć coś , pokierować oraz dużo nauczyć . Jednak zawsze jest ta szansa , że to może właśnie Wy zostaniecie kimś , o kim usłyszy cała Polska , województwo czy też Powiat. Jeżeli macie takie możliwości jak najbardziej z nich korzystajcie , ponieważ drugi raz taka szansa może nie nadejść.

Na koniec Co myślisz o idei skupiania informacji z całej ziemi Odrowążów na jednym portalu? Łącznie Odrowąż24 zajmuje się dostarczaniem informacji do mieszkańców 5 powiatów.

Myślę że to bardzo dobry pomysł, jest jedna strona na której są zawarte wszystkie informację z kilku powiatów więc jeżeli ktoś będzie chciał się dowiedzieć wiadomości z 3 Powiatów to wystarczy że zajrzy na jedną stronę i się dowie , zaoszczędzi czas aby nie szukać po kilkunastu stronach – Wszystko zawarte na jednej .)

Głosowanie na Miss Skarżyska-Kamiennej Azulena 2018

Na Jowite możecie Państwo oddać swój głos w wyborach miss Azulena 2018 poprzez Instagram. Wystarczy „polajkować” zdjęcie Jowity.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miss Woj. Świętokrzyskiego (@miss_kielce)

Zaproszenia na Galę Finałową Miss Skarżyska-Kamiennej 2018:

10zł, 15zł, 20zł i VIP – 50zł na KUPBILECIK.PL lub

MCK rezerwacje tel. 500 199 710

tel. organizatora: Euro Media – 692 250 180

www.miss.kie.pl

Więcej wywiadów z Finalistkami Miss Skarżyska-Kamiennej 2018:

Aleksandra Marchewka – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Aleksandra Żłobecka – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Karolina Winiarska – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Jowita Bujanowska – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Julia Pryciak – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Aleksandra Bartosik – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Karina Strzelec – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Klaudia Kosno – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Edyta Guz – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ