Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 – Klaudia Kosno – Wywiad

, 9 października 2018
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

Zapraszamy Państwa do wywiadu z Klaudią Kosno – Finalistką Miss Skarżyska – Kamiennej 2018. Jest to pierwszy wywiad z serii wywiadów, z finalistkami Miss Skarżyska-Kamiennej 2018.

 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

Witam. Klaudio, konkurs Miss Skarżyska-Kamiennej to wyjątkowa impreza. Kiedy zrodził się w Tobie pomysł, aby zostać Miss Skarżyska – Kamiennej?

Zdecydowałam się na udział w konkursie Miss Skarżyska-Kamiennej po finale konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego. Była to dla mnie wspaniała przygoda. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego postanowiłam spróbować swoich sił w kolejnym konkursie.

Czy myślisz o zawodzie fotomodelki?

Przyznam szczerze, że ciągle zastanawiam się nad podjęciem nowych kroków w tym kierunku. Pozowanie do zdjęć to jedna z wielu moich pasji. Praca połączona z tym co kocham byłaby spełnieniem moich marzeń.

Jak na Twoją karierę może wpłynąć wygrana w finale Miss Skarżyska-Kamiennej?

Myślę, że mogłaby otworzyć przede mną nowe drogi. To byłby ogromny zaszczyt przejąć koronę Miss Skarżyska-Kamiennej 2017 Natalii Tusznio.

Jakie jest Twoje największe pragnienie?

Od niemal zawsze marzę o pracy w show-biznesie. Mając dobrą pozycje w tym „świecie” mogłabym spełnić resztę moich marzeń oraz pomóc innym.

Czym na co dzień zajmuję się Klaudia?

Obecnie studiuję logistykę w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Oprócz nauki, na co dzień trenuję karate. Zajmuję się tym już od 7 lat i aktualnie posiadam żółty pas.

Jak pogodzić takie doświadczenie jak bycie finalistką miss skarżyska-kamiennej z życiem codziennym?

Nie sprawia mi to żadnego problemu. Wręcz przeciwnie, jest to dla mnie przyjemność, chwila oderwania się od codzienności, spotkania z koleżankami z konkursu i świetna zabawa.

Finalistki Miss Skarżyska – Kamiennej 2018

Co sądzisz o swoich konkurentkach? Jest do dla was czysta zabawa, czy można wyczuć napięcie rywalizacji wśród finalistek Miss Skarżyska?

Zarówno ja jak i reszta koleżanek z konkursu traktujemy konkurs jako nową przygodę. Jest to dla nas czysta zabawa i ciekawe spędzanie razem czasu. Po doświadczeniach z konkursu Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego mogę stwierdzić, że najlepsza atmosfera oraz wspaniałe emocje są w dzień gali na backstage’u (jak to nazwę).

Jako reprezentantka Ostrowca Świętokrzyskiego w Finale Miss Skarżyska – Kamiennej, co chciałabyś przekazać swoim równieśniką i mieszkańcom Ostrowca?

Chciałabym zachęcić wszystkich do spełniania swoich marzeń. Dzięki sukcesom, na które sami sobie zapracowaliśmy jesteśmy szczęśliwsi. Osiąganie postawionych przez nas celów powinno być motywem przewodnim każdego z nas. Co mogłabym przekazać mieszkańcom Ostrowca? Hmm… Przede wszystkim zachęcić ich do odwiedzenia Skarżyska-Kamiennej.

Na koniec Co myślisz o idei skupiania informacji z całej ziemi Odrowążów na jednym portalu? Łącznie Odrowąż24 zajmuje się dostarczaniem informacji do mieszkańców 5 powiatów.

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł. Uważam, że warto wiedzieć nie tylko to, co się dzieje w powiecie, w którym mieszkamy, ale także wokół nas. Dlaczego tak myślę? Przede wszystkim dlatego, że zgadzam się z hasłem „Razem Możemy Więcej”.

Głosowanie na Miss Skarżyska-Kamiennej Azulena 2018

Na Klaudie możecie Państwo oddać swój głos w wyborach miss Azulena 2018 poprzez Instagram. Wystarczy „polajkować” zdjęcie Klaudii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miss Woj. Świętokrzyskiego (@miss_kielce)

Zaproszenia na Galę Finałową Miss Skarżyska-Kamiennej 2018:

10zł, 15zł, 20zł i VIP – 50zł na KUPBILECIK.PL lub

MCK rezerwacje tel. 500 199 710

tel. organizatora: Euro Media – 692 250 180

www.miss.kie.pl

Więcej wywiadów z Finalistkami Miss Skarżyska-Kamiennej 2018:

Aleksandra Marchewka – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Aleksandra Żłobecka – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Karolina Winiarska – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Jowita Bujanowska – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Julia Pryciak – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Aleksandra Bartosik – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Karina Strzelec – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Klaudia Kosno – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Edyta Guz – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ