,,Naturalne energie dla zdrowia” w Manor House SPA

, 18 grudnia 2017
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Właśnie ukazała się książka autorstwa Leszka Mateli zatytułowana ,,Naturalne energie dla zdrowia”. Większość opisanych w niej metod można wypróbować w kompleksie hotelowym Manor House SPA.

Właśnie ukazała się książka autorstwa Leszka Mateli zatytułowana ,,Naturalne energie dla zdrowia”, gdzie autor wskazuje na pozytywne oddziaływania natury na zdrowie i osiągnięcie harmonii. Większość opisanych metod można wypróbować w kompleksie hotelowym Manor House SPA.

,,Naturalne energie dla zdrowia” to kompendium pozytywnych oddziaływań natury sprzyjających dobremu zdrowiu i osiągnięciu wewnętrznej harmonii. Autor zabiera czytelnika w podróż po wartościowych energetycznie miejscach i przedstawia dobroczynne dla człowieka siły natury. „Coraz częściej przekonujemy się, jak ogromny potencjał leczniczy tkwi w przyrodzie. Do tej pory był on niedoceniany, nierzadko lekceważony, a do tego naturalne środowisko niszczono. Powracamy zatem do zasad i idei, które przetrwały do naszych czasów w tradycyjnej medycynie ludowej. Ich skuteczność potwierdza nie tylko wielowiekowa praktyka, ale również najnowsze badania naukowe. Naturalne oddziaływania, które możemy wykorzystać dla naszego dobra, są wielowarstwowe i różnorodne”.

Najnowsza książka Leszka Mateli to przewodnik na niełatwej drodze prowadzącej do trwałego zdrowia. Autor podkreśla m.in. korzyści z odwiedzania tzw. miejsc mocy – punktów, gdzie koncentrują się energie Ziemi i kosmosu, które ceniono od wieków. W takich miejsach powstawały klasztory, kościoły, zamki czy siedziby szlacheckich rodów. Jednym z takich miejsc jest Wawel – najsłynniejszy punkt energetyczny w kraju, innym – posiadłość Manor House SPA – Pałac Odrowążów w mazowieckich Chlewiskach, która nazywana jest Polskim Centrum Biowitalności.

„Wcześniejsza współpraca z Leszkiem Matelą przy wzmacnianiu oddziaływania energetycznego Ogrodu Medytacji Manor House SPA z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa, Ogrodem Zen i ścieżkami medytacji znajdujących się terenie zabytkowego parku w Chlewiskach zainspirowała nas do stworzenia szerszego opracowania na temat energii, którą tak hojnie obdarowała nasz kompleks natura, co w konsekwencji zaowocowało powstaniem niniejszej książki” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA.

W najnowszej książce Leszka Mateli przeczytać można także o energii kamieni, japońskich ogrodach, uzdrawiającej sile wody, wpływach run czy mandali na człowieka, znaczeniu dźwięku, terapii kolorami, mocy ognia, oddziaływania drzew i wielu wielu innych. Większość wspomnianych metod została wdrożona w kompleksie Manor House SPA. W posiadłości można poddać się takim zabiegom jak Terapia harmonizacji Czakr na Kryształowym Łóżku, Terapia Biowitalna, System Zdrowia Keshego czy system balansujący Eemana. W ofercie znaleźć można także muzykoterapię, spacer po rozżarzonych węglach, wielowymiarową terapię czaszkowo-krzyżową, kąpiele żywiczne czy kąpiel w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą.

 

Źródło: Manor House SPA
Zdjęcie: Manor House SPA

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ