Nowości kosmetyczne na problemy z wypadającymi włosami

, 14 lutego 2019
 • 7
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  7
  Shares

Początkiem 2019 roku na rynku pojawiła się nowa marka kosmetyczna – Dermahair, która zdecydowała się stworzyć serię kosmetyków do pielęgnacji włosów. Jej pierwszym produktem jest szampon przeciw wypadaniu włosów Dermahair Herbal.

 • 7
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  7
  Shares

Badania aplikacyjne wykazały, że stosowanie szamponu Dermahair Herbal pozwala na uzyskanie następujących efektów:


-zahamowanie nadmiernego wypadania włosów,
-zagęszczenie włosów,
-wzmocnienie włosów,
-regeneracje struktury włosów,
-przywrócenie zniszczonym włosom witalności i blasku,
-daje uczucie odżywienia włosów,
-ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.

Tajemnica skuteczności produktu ukryta jest w składnikach i ich odpowiednim połączeniu. Szampon ten wykorzystuje moc tarczycy bajkalskiej uznawanej za surowiec skuteczny w walce z wypadającymi włosami. Bogate właściwości tarczycy pozwalają na uzyskanie efektu zdrowych i odżywionych włosów. Za plus kuracji uważa się łatwość stosowania, nie wymaga ona dodatkowego nakładu czasu. Przy codziennym myciu włosów szamponem Dermahair Herbal poddajemy swoje włosy kuracji odżywczo-odbudowującej.

Jak działa tarczyca bajkalska na nasze włosy? Mechanizm jej działania oparty jest na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia się komórek macierzystych. Regularne stosowanie nie tylko pozwala nam wygrać walkę z wypadającymi włosami, ale także sprawi, że nasze włosy staną się mocniejsze i odżywione. Surowiec ma bezpośredni wpływ na wydłużenie fazy wzrostu włosa.

Produkt nie tylko jest polecany osobom borykającym się z problemem wypadających włosów, ale także tym którzy chcą poprawić ogólny stan ich zdrowia. Szampon nadaje się do codziennego stosowania. Badania aplikacyjne wykazały, że jest on produktem nadającym się do włosów osłabionych i nadmiernie wypadających.

Jaki jest koszt kuracji? 150 ml butelka szamponu kosztuje 79 zł. Dzięki ekonomicznej aplikacji, która została opracowana poprzez zastosowanie przez producenta pojemnika z pompką produkt jest bardzo wydajny. Jedna butelka szamponu wystarcza na ok. półtora miesięczną kuracje.

Właściciel marki deklaruje, że niebawem na rynku pojawią się kolejne produkty. Kosmetyki Dermahair dostępne są w sprzedaży internetowej na oficjalnej stronie producenta: www.dermahair.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ