Nowy serwis turystyczny Ziemi Odrowążów

, 3 września 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Region turystyczny na głównym szlaku komunikacyjnym. Odkryj pokłady potencjału Ziemi Odrowążów znajdującej się pośrodku trasy pomiędzy Krakowem i Warszawą. Wystarczy zjechać z trasy E7, aby zwiedzić kilkadziesiąt unikatowych atrakcji.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Odkryj pokłady potencjału

Lokalizacja Ziemi Odrowążów na mapie Polski wydaja się być niedostatecznie wykorzystana. Drogą ekspresową E7 podróżujemy coraz szybciej, ale omijamy ciekawe miejsca. Skraca się dystans czasowy pomiędzy Warszawą i Krakowem, ale i tak warto na tej długiej trasie „zatrzymać się na kawę w Szydłowcu”. Jeżeli jedziemy na urlop, to nie warto się spieszyć. Warto zjechać z trasy i zatrzymać się nie tylko na kawę, ale również zwiedzić atrakcje turystyczne w kolejnych powiatach i gminach wchodzących w skład Ziemi Odrowążów, a jest ich naprawdę wiele!

mapa ziemi odrowążów

Perfekcyjna lokalizacja

Wystarczy spojrzeć na mapę i zauważyć, że takie miasta Ziemi Odrowążów jak Szydłowiec, czy Skarżysko-Kamienną leży pomiędzy Krakowem (centrum turystycznym) i Warszawą (stolicą kraju, centrum biznesowym). Tuż przy modernizowanej trasie E7. W pobliżu innych dużych ośrodków miejskich, Radomia i Kielc. W pobliżu PKP Cargo w Skarżysku-Kamiennej. Jeśli ktoś zapozna się z zabytkami Skarżyska-Kamiennej oraz Szydłowca i zauważy kolejne w Gminie Orońsko, Chlewiska oraz Przysusze, a następnie w Opocznie i Końskich to czemu nie rozważy dłuższego urlopu w tym regionie?

ziemia odrowazow na mapie polski

Różnorodne możliwości

Stale rozwijająca się z każdym rokiem sieć szlaków drogowych i kolejowych ułatwia logistykę i otwiera różnorodne możliwości promocji wszystkich powiatów i gmin wchodzących w skład Ziemi Odrowążów.

Nowy portal turystyczny Ziemi Odrowążów

Dlatego zbudowaliśmy nowy portal turystyczny dla całego regionu Ziemi Odrowążów. Uruchamiamy wersję BETA portalu, na której znajdą się pierwsze atrakcje turystyczne z pięciu powiatów: szydłowieckiego, skarżyskiego, przysuskiego, koneckiego i opoczyńskiego.

Jedna Gmina może okazać się nie na tyle atrakcyjna, na ile może być cały region. Jeśli ktoś odwiedzi przykładowo Szydłowiec i zauważy, że w pobliżu ma Muzeum Rzeźby w Orońsku, a w Chlewiskach renomowany hotel i SPA – Manor House, to zdecyduje się spędzić dłużej niż na krótki postój w Szydłowcu. Gminy i miasta Ziemi Odrowążów razem mają szanse zaoferować kompleksową ofertę dla turystów. We współpracy i wzajemnym zaufaniu tkwi siła naszego regionu – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Zapraszam do odwiedzenia nowego serwisu turystycznego pod adresem www.ziemiaodrowazow.com i dzielenia się opinią na temat pomysłu wspólnej promocji naszego regionu : )

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ