Orszakiem Królewskim po Ziemi Koneckiej – rajd rowerowy

, 14 września 2017
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W sobotę 15 lipca zapraszamy na I Rajd Rowerowy towarzyszący XVIII edycji „Kuźnic Koneckich”. Tegoroczne wydarzenie przypada dokładnie w 230 rocznicę wizyty króla Stanisława Augusta Poniatowskiego na Konecczyźnie. Według zapisków historycznych, Król zawitał do Adamowa (gm. Smyków), Radoszyc i Jacentowa. I tą właśnie trasą przejadą cykliści oraz ci, którzy wolą przemierzyć ten szlak autokarami. Rajd

W sobotę 15 lipca zapraszamy na I Rajd Rowerowy towarzyszący XVIII edycji „Kuźnic Koneckich”.

Tegoroczne wydarzenie przypada dokładnie w 230 rocznicę wizyty króla Stanisława Augusta Poniatowskiego na Konecczyźnie. Według zapisków historycznych, Król zawitał do Adamowa (gm. Smyków), Radoszyc i Jacentowa. I tą właśnie trasą przejadą cykliści oraz ci, którzy wolą przemierzyć ten szlak autokarami.

Rajd Rowerowy jest imprezą ogólnodostępną o charakterze turystyczno-promocyjnym. Uczestnikiem rajdu może być każda osoba pełnoletnia oraz dzieci i młodzież szkolna pod warunkiem sprawowania nad nią opieki przez rodzica, opiekuna prawnego lub nauczyciela.

Zachęcamy również do skorzystania w zorganizowanym i bezpłatnym dla uczestników wyprawy transporcie na trasie tego wyjątkowego wydarzenia. Zarówno przejazd jak i całe wydarzenie jest ubezpieczone. Zgłaszając grupę dzieci należy pamiętać o przepisach dotyczących organizacji i sprawowania opieki nad nimi (ważne: liczba opiekunów na grupę osób).

Szczegółowe informacje w Wydziale Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Końskich, tel.: 41/260 48 18 oraz 41/260 47 16.

Regulamin rajdu oraz mapa przejazdu i karta zgłoszeniowa do pobrania w załącznikach.

Regulamin

Mapa przejazdu

Zgłoszenie

 

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Szydłowcu

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ