Oryginalna włoska kuchnia – sklep Vincenzo

, 5 sierpnia 2021
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Włoska kuchnia w zasięgu Twojej ręki razem z nowym sklepem z włoską żywnością Vincenzo. Najlepsze produkty tylko od ekologicznych i certyfikowanych producentów.

Interesuje Cię włoska kuchnia, tęsknisz za jej smakiem lub jesteś miłośnikiem oryginalnego włoskiego stylu? Zapraszamy do nowego sklepu z włoską żywnością – Vincenzo, gdzie będziesz mógł zasmakować w tradycyjnej włoskiej kuchni, dzięki oryginalnym i ekologicznym produktom prosto z Włoch.

Sklep internetowy Vincenzo prowadzony jest przez prawdziwych miłośników Włoch, których mocno zainteresowała włoska kuchnia, kultura oraz styl. Dzięki swoim kontaktom we Włoszech sprowadzają do Polski tylko oryginalne, ekologiczne i najlepsze włoskie towary.

Producenci to znane i cenione przedsiębiorstwa, których wyróżnia najwyższa jakość i najlepsze surowce. Sklep Vincenzo współpracuje zarówno z dużymi, jak i mniejszymi włoskimi firmami, których pasja i miłość wkładana w wytwarzane produkty jest nieoceniona.

Co więcej dzięki bezpośredniej współpracy z producentami stale umacniane są polsko-włoskie relacje, które w przyszłości mogą zaowocować niesamowitymi pomysłami.

W sklepie Vincenzo stawia się tylko na ekologiczne i w pełni naturalne artykuły spożywcze i kosmetyczne. Głównym priorytetem sklepu jest oferta złożona wyłącznie z wyselekcjonowanych włoskich towarów, wytwarzanych przez najlepszych włoskich producentów.

W asortymencie znajdziesz tradycyjne włoskie makarony – charakterystyczny element, z jakiego składa się włoska kuchnia. Oryginalne oliwy z najlepszych sycylijskich plantacji. Naturalne pulpy, passaty oraz sosy, które urozmaicą każde włoskie danie. Tradycyjne sery – od mozzarelli po słynny Parmigiano Reggiano. Jak również wyśmienite ekologiczne miody, desery oraz przekąski.

Przez bajeczny i wyrafinowany świat kuchni śródziemnomorskiej poprowadzi Cię Vincenzo wraz z bliskimi. Razem z nimi będziesz mógł poznać wyśmienitą włoską kuchnię, przetestować przepisy na oryginalne włoskie dania oraz zwiedzić malowniczą Italię.

Zespół Vincenzo z wielkim zapałem pragnie przekazać Wam szczyptę Italii, do której będziecie mieć dostęp prosto z Waszych domów. Ta unikalność produktów z różnych regionów Włoch pozwoli nawet najbardziej wymagającym pasjonatom włoskiej kuchni poczuć namiastkę tego kraju.

Śledźcie Fanpage Vincenzo na Facebooku oraz konto na Instagramie, gdzie na bieżąco dodawane są najświeższe informacje, przepisy oraz ciekawostki o Włoszech i nie tylko.

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ