Pijany traktorzysta uciekł z miejsca kolizji

, 14 września 2017
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich interweniowali wobec 62 –latka, który spowodował kolizję z zaparkowanym volkswagenem i odjechał z miejsca zdarzenia. Okazało się, że mieszkaniec gminy Radoszyce nie posiada prawa jady i znajdował się w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że ciągnik, którym się poruszał 62 –latek nie był dopuszczony

Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich interweniowali wobec 62 –latka, który spowodował kolizję z zaparkowanym volkswagenem i odjechał z miejsca zdarzenia. Okazało się, że mieszkaniec gminy Radoszyce nie posiada prawa jady i znajdował się w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że ciągnik, którym się poruszał 62 –latek nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.

Wczoraj po godzinie 18:00 policjanci z koneckiej drogówki otrzymali zgłoszenie, że w Radoszycach na ul. Krakowskiej doszło do kolizji między traktorem a volskwagenem. Z relacji poszkodowanego wynikało, że jadący polną drogą traktor otarł bronami o zaparkowany pojazd, należący do mieszkańca gminy Radoszyce.  Następnie traktorzysta odjechał w kierunku ul. Krakowskiej i zniknął z pola widzenia. Policjanci ustalili, że kierujący ursusem to 62-latek z gminy Radoszyce. Mundurowi dotarli do mężczyzny gdzie ustalili, że ciągnik którym się poruszał nie posiada tablicy rejestracyjnej, nie jest dopuszczony do ruchu oraz nie posiada on obowiązkowego ubezpieczenia. Sam kierowca natomiast nie ma prawa jazdy, a w jego organizmie są ponad 2 promile alkoholu. Teraz sprawą traktorzysty zajmie się sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Opr. PP

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Końskich

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ