Postaw na wydajny sklep internetowy oparty o Shopify

, 20 października 2022
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Jesteś przedsiębiorcą planującym rozwinąć swój sklep internetowy? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Handel online przeżywa obecnie niezwykły wzrost, dlatego jest to idealna okazja na uruchomienie nowego sklepu lub rozwój już istniejącego.

Jakie rozwiązanie może okazać się najbardziej trafione dla sklepu online? 

Chcąc założyć sklep internetowy warto postawić na intuicyjną i prostą w obsłudze platformę, dzięki której dość szybko uruchomisz nowy sklep online. Takim rozwiązaniem będzie Shopify, które obecnie stało się jedną z największych i najbardziej popularnych platform e-commerce na świecie. 

Shopify to platforma typu SaaS, na której funkcjonuje prawie 4 miliony sklepów internetowych. Kierowana jest głównie do małych i średnich firm, ale dzięki wyższym pakietom mogą z niej korzystać także duże, globalne marki. Najbardziej rozpowszechniła się w Kanadzie oraz na rynku amerykańskim, jednak z roku na rok staje się coraz bardziej popularna także i w Polsce. 

Za co właściciele sklepów internetowych pokochali Shopify? 

Shopify to rozwiązanie umożliwiające sprawną i łatwą sprzedaż. Posiada prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu zarządzanie sklepem staje się dużo prostsze. Dzięki dostępowi do licznych aplikacji rozszerzanie witryny o nowe funkcjonalności nie będzie sprawiać problemów, a jeśli chcesz zarządzać sprzedażą na wielu kanałach, z Shopify dokonasz tego z łatwością. 

Jak rozwinąć własny sklep internetowy?

Jeśli zdecydowałeś się na powyższą platformę i chciałbyś skorzystać z fachowej pomocy, zapoznaj się z usługami oferowanymi przez Startup E-commerce

Jako eksperci Shopify przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia nowego sklepu. Zadbamy o kompleksowe wsparcie w uruchomieniu, wdrożeniu oraz dalszym utrzymaniu witryny. Zaprojektujemy dopasowany do Twojego sklepu szablon lub zmodyfikujemy już istniejący, tak aby uzyskać jak najlepsze wrażenia użytkowników. Zajmiemy się także działaniami w obrębie marketingu, aby odpowiednio rozpromować i wypozycjonować Twój sklep.

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ