Powiat Konecki zakwalifikowany do nagrody Koziołka

, 10 kwietnia 2019
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Powiat Konecki po podsumowaniu programu “Bezpieczne Świętokrzyskie” zakwalifikował się do zagrody “Koziołka”. 29 marca odbyła się wizytacja w sprawie nagrody.

W piątek 29.03.2019 r. w Starostwie Powiatowym w Końskich odbyła się wizytacja z udziałem zespołu roboczego w ramach nagrody “Koziołka” w osobach: podinspektor Monika Wierzbicka, reprezentująca KWP w Kielcach, dyrektor Michał Warszawski, reprezentujący Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach oraz kierownik Grzegorz Niechciał, reprezentujący Biuro Spraw Obronnych, Bezpieczeństwa i Ochrony Informacji Niejawnych Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

Spotkanie prowadził naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Końskich – Wiesław Basiak. Ponadto w spotkaniu udział wzięli: komendant KPP w Końskich insp. Waldemar Cisowski, zastępca komendanta KPP Straży Pożarnej w Końskich st. kpt. Ryszard Stańczak, komendant Straży Miejskiej w Końskich – Aldona Musiał, PSSE w Końskich – Anna Wojtasińska, dyrektor PCPR w Końskich – Urszula Przygodzka, dyrektor ZDP w Końskich – Stanisław Mościński, przedstawiciel MGOPS w Końskich – Lidia Stachera, przewodniczący ZEiR – Stanisław Kacperski, ratownik medyczny – Marcin Pytlos oraz poszczególni przedstawiciele: gminę Gowarczów reprezentował sekretarz – Wojciech Owczarek, gminę Słupia sekretarz – Jarosław Staciwa, gminę Fałków wicewójt – Krzysztof Bajor, natomiast gminę Smyków reprezentował wicewójt – Jerzy Duda.

Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego – Wiesław Basiak, jako koordynator projektu “Bezpieczny Powiat Konecki” złożył sprawozdanie oraz przedstawił prezentację z realizacji programu – “Bezpieczne Świętokrzyskie” w 2018r. Prezentacji dokonał również komendant KPP w Końskich insp. – Waldemar Cisowski. Następnie swoje działania na rzecz bezpieczeństwa przedstawiły gminy, jednostki organizacyjne powiatu oraz osoby z jednostek podległych, biorących udział w programie. Zespół roboczy Kapituły wysoko ocenił podjęte działania przedstawione w podsumowaniu sprawozdania przez naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego i komendanta KPP w Końskich oraz inicjatywy i prezentacje poszczególnych osób, które zabrały głos w dyskusji.

Opracowanie: Katarzyna Kolanko
Źródło: konecki.powiat.pl

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ