Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego w Powiecie Szydłowieckim

, 3 kwietnia 2019
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    4
    Shares

Na konkurs wpłynęło 208 prac plastycznych ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz uczestników świetlic i innych ośrodków edukacyjno – kulturalnych.

  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    4
    Shares

Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego

Zwycięzców konkursu wyłoniło jury w składzie:

  • Włodzimierz Górlicki, Starosta Szydłowiecki – przewodniczący komisji;
  • Ewa Figarska – magister sztuki; Inga Pytka – Sobutka – Wydział Rozwoju i Infrastruktury
  • Magdalena Kisiel – Wydział Rozwoju i Infrastruktury; Sylwia Pietras – Wolska – Wydział Rozwoju i Infrastruktury,

Po obejrzeniu  prac plastycznych postanowiło przyznać nagrody w trzech przedziałach:

  1. Klasy 0 – III szkoły podstawowe
  2. Klasy IV – VIII szkoły podstawowe i kl. III dotychczasowego gimnazjum funkcjonującego w szkołach podstawowych lub w gimnazjach.
  3. Szkoły ponadpodstawowe  i osoby pełnoletnie.

 

KATEGORIA: KLASY 0 –III SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa/wiek Szkoła

I Miejsce

 

Ada Tomczyk

 

kl. I

 

PSP w Ciepłej

II Miejsce

 

Jagoda Świerczewska

 

Julia Sennik

Kl. „0”

kl. III

PSP w Pawłowie

 

Szkoła Montessori w Wysocku

III Miejsce

 

 

Nikola Adach

Maja Czubak

lat 5

kl.„0”

PSP w Skłobach

 

PSP w Wałsnowie

 Wyróżnienia:

  • Magdalena Pacek – kl. III – PSP w Gąsawach Rządowych
  • Amelia Filipiak – kl.„0” – Szkoła Montessori w Wysocku
  • Samanta Chęcińska – kl. III – PSP w Wałsnowie
  • Małgorzata Jabłońska – kl. I – PSP w Krogulczy Suchej
  • Żaneta Wakuła – kl. I – Szkoła Montessori w Wysocku
  • Amelia Sroka – kl. III – SP w Chlewiskach
  • Alicja Mamla – kl. III – SP w Budkach
  • Laura Depo – kl. I – SP w Chlewiskach
  • Agata Wieczorek – kl. I – Szkoła Filialna PSP Specjalnej w Szydłowcu w CKZiU
  • Julia Głuch – kl. „0” – PSP w Wysokiej
  • Armando Karpeta – Powideł – kl. I – SP w Cukrówce
  • Antoni Wabik – kl.„0” – PSP w Krogulczy Suchej
  • Lena Stolarska – 6 lat – GOK w Chlewiskach
  • Aleksandra Gołda – kl. I – PSP w Sadku
  • Natalia Kłosowska – kl. „0” – PSP w Zbijowie Małym
  • Lena Ziętkowska – kl. I – PSP w Nowym Dworze
  • Lena Czubak – kl. I – PSP w Wałsnowie
  • Szymon Kłosowski – kl.„0” – PSP nr 2 w Szydłowcu
  • Maja Bednarczyk – kl. II – SP w Budkach
  • Sebastian Jaworski – kl.„0” – PSP w Woli Lipienieckiej Dużej

KATEGORIA: Klasy IV – VIII szkoły podstawowe i kl. III dotychczasowego gimnazjum funkcjonującego w szkołach podstawowych lub w gimnazjach.

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa/wiek Szkoła

I Miejsce

 

Maria Strzelecka

Klaudia Figarska

kl. V

kl. III gim

PSP w Mirowie

 

PSP w Jastrzębiu

II Miejsce

 

Oliwia Sokołowska

 

Wiktoria Pastuszka

kl. VIII

kl. III gim

PSP w Majdowie

 

PSP w Jastrzębiu

III Miejsce

 

 

Katarzyna Gąska

Oliwia Waszczyk

kl. VII

kl. VII

PSP w Woli Lipienieckiej Dużej

 

PSP nr 2 w Szydłowcu

Wyróżnienia:

  • Weronika Kijas – kl. VII – PSP w Gąsawach Rządowych
  • Patrycja Gnat – kl. V – PSP nr 1  w Szydłowcu
  • Wiktoria Banaczek – kl. IV – PSP w Sadku
  • Michalina Kucfir – kl. IV – PSP nr 2 w Szydłowcu
  • Mikołaj Adach – kl. IV – SP w Skłobach
  • Kamila Krupa – kl. V – SP w Cukrówce
  • Nina Kowalska – kl. V – SP w Cukrówce
  • Klaudia Bębenek – kl. IV – SP w Cukrówce
  • Damian Szymkiewicz – kl. IV – Szkoła Filialna PSP Specjalnej w Szydłowcu w CKZiU
  • Marcel Karpeta – kl. VI – PSP w Majdowie
  • Aleksandra Nowak – kl. III gim – PSP w Jastrzębiu
  • Roksana Grabola – kl. VII – PSP w Mirowie
  • Patrycja Wójcik – kl. VII – PSP w Ciepłej
  • Maja Suwała – kl. V – PSP w Ciepłej
  • Julia Rutkowska – kl. V – PSP w Mirowie
  • Marcelina Mędryk – kl. V – PSP nr 1 w Szydłowcu
  • Małgorzata Brusik – kl. IV – PSP w Orońsku
  • Adam Wypchło – kl. IV – PSP w Wałsnowie
  • Maria Stolarska – kl. V – SP w Chlewiskach
  • Oliwier Bębenek – kl. V – PSP w Wysokiej
  • Wiktoria Górzyńska – kl. V – PSP w Orońsku
  • Natalia Włodarska – kl. VII – PSP nr 2 w Szydłowcu

KATEGORIA: Szkoły ponadpodstawowe  i osoby pełnoletnie.

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa/wiek Szkoła

I Miejsce

 

Anna Solecka

44 lata

 WTZ Szydłowiec
II Miejsce

 

Jakub Pikiel

 

16 lat

LO Szydłowiec

III Miejsce

 

 

Angelika Jakubik

Izabela Chorąży

Anna Głuch

16 lat

50 lat

25 lat

KOP w Szydłowcu

WTZ Szydłowiec

WTZ Szydłowiec

 

Prace laureatów i wyróżnionych zostaną zaprezentowane szerszej publiczności podczas wystawy zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Szydłowcu.

Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Powiat Szydłowiecki.

Źródło: szydlowiecpowiat.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic



Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ