Suchedniowska Wiosna Teatralna „MASKArada 2018”

, 28 lutego 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” w Suchedniowie zaprasza na XX Suchedniowską Wiosnę Teatralną „MASKArada 2018”.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” w Suchedniowie zaprasza na XX Suchedniowską Wiosnę Teatralną „MASKArada 2018”, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00.

Tegorocznym mottem, XX edycji Suchedniowskiej Wiosny Teatralnej „MASKArada 2018”  będzie przysłowie „Jedz kapustę i brokułu to wyrosną Ci muskuły – przedstawienie edukacyjne dla dzieci z myślą o dorosłych”. „Śmieciowe jedzenie” to produkty o wysokiej zawartości tłuszczy i cukrów oraz sztucznych ulepszaczy i barwników. Musi być smaczne i apetycznie wyglądać, nawet jeśli nie sam produkt, to przynajmniej jego opakowanie. I jeszcze coś – musi być tanie. Te trzy cechy wystarczą by zdominować rynek nieświadomych klientów. Czyli przede wszystkim dzieci nieświadome szkodliwego wpływu na zdrowie kupują to, co słodkie i kolorowe, co poprawi im humor i nasyci, choćby tylko na chwilę. Ta nietypowa wiosna teatralna ma zachęcić do zdrowego  żywienia, aktywności fizycznej, pokazać iż można jeść smacznie i zdrowo z korzyścią dla swojego organizmu. Nie od dziś wiadomo że dzieci łatwiej uczą się przez zabawę. To pierwszy krok na drodze do zdrowego żywienia dzieci, drugi krok to zachowanie rodziców. Oni są autorytetem i powinni włączyć się w edukację dzieci, przenosząc zasady zdrowego odżywiania na środowisko domowe.

Zapraszamy zatem do suchedniowskiej „Kuźnicy”, w której będziemy świętować możliwość spotkania się ludzi kochających teatr, kształtować i rozwijać zainteresowanie teatrem promującym ciekawy i zdrowy styl życia wśród młodego pokolenia. Obecność Jurorów (życzliwych, wymagających i sprawiedliwych) niech będzie dreszczykiem emocji, podgrzewającym temperaturę zmagań konkursowych. Ich oceny będą ważnym elementem konkursu, a najważniejszymi dobra zabawa i przyjazna atmosfera. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z życzliwym przyjęciem, a twórcza praca dostarczy wszystkim satysfakcji i radości.

Regulamin oraz karta zgłoszenia na XX Suchedniowską Wiosnę Teatralną „MASKArada 2018” znajdują się tutaj: http://www.suchedniow.pl/news,1469,sok-kuznica-zaprasza-do-udzialu-w-xx-suchedniowskiej-wiosnie-teatralnej-maskarada-2018.html

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ