•
  •
    1
    Share

6 października 2018 w sobotę w hali sportowej MCSiR w Końskich odbył się Turniej Karate o puchar z żeliwa, który zgromadził ponad 300 zawodników i zawodniczek z terenu całego kraju. Reprezentacja Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” licząca 24 zawodników, zdobyła 14 medali i zajęła pierwsze miejsce w kategorii drużynowej , drugie miejsce zajęli zawodnicy z

6 października 2018 w sobotę w hali sportowej MCSiR w Końskich odbył się Turniej Karate o puchar z żeliwa, który zgromadził ponad 300 zawodników i zawodniczek z terenu całego kraju.

Reprezentacja Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” licząca 24 zawodników, zdobyła 14 medali i zajęła pierwsze miejsce w kategorii drużynowej , drugie miejsce zajęli zawodnicy z klubu IPPON Konstancin Jeziorna, a trzecie zawodnicy z Kobierzyc.

3. KKK Kobierzyce

To pierwszy turniej w tym roku treningowym po wakacjach, w którym odnosimy kolejny wielki sukces, zdobywając pierwsze miejsce drużynowo. Na turniej do Końskich pojechaliśmy w mniejszym niż planowanym 30 osobowym składzie, bowiem sześciu naszych zawodników ze względu na choroby nie mogło stanąć w szeregi walczących. Teraz przygotowujemy się IV Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushin Skarżysko-Kamienna CUP 2018, który odbędzie się 13 października w hali sportowej ul. Sienkiewicza 34 o godzinie 10.00. Sympatyków sztuk walki serdecznie zapraszamy na nasz turniej.

Jestem bardzo dumny ze swoich zawodników. To cudowny początek naszego nowego sezonu startowego. Dziękuję zawodnikom za ich cudowną postawę na macie, rodzicom za pomoc i opiekę podczas trwania zawodów, a szczególnie Dawidowi Arabasz debiutantowi, który swoją wspaniałą postawą zdobył srebrny medal.

Jeszcze raz wszystkim swoim zawodnikom gratuluję odniesionego sukcesu, a rodzicom bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i opiekę.

Wszystkich chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki serdecznie zapraszam. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zapisy pod numerem telefonu: 601206812. U nas można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin. Mamy także wspaniałą ofertę dla Pań w postaci TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszam do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia codziennie od godziny 17.00. Zapisy trwają cały rok pod numerem telefonu 601206812.

Dziękuję Wam sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. OSU.

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic