Sukcesy reprezentacji Skarżyskiego Klubu Bokserskiego

, 21 marca 2019
 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares

Prezydent Skarżyska-Kamiennej gościł wczoraj podopiecznych Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, którzy zostali złotymi medalistami Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego 2019 w Boksie.

W środę, 20 marca prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig gościł w swoim gabinecie czwórkę złotych medalistów Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego oraz trenera Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, Krzysztofa Ogłozę. Prezydent pogratulował reprezentantom sukcesów indywidualnych, a trenerowi przekazał wyrazy uznania za uplasowanie się Klubu w czołówce w regionie świętokrzyskim już w pierwszym roku działalności.

Gdyby dostali szansę, nasz dorobek medalowy na pewno byłby większy – ocenia trener, Krzysztof Ogłoza.

Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego 2019 w Boksie odbywały się 9 i 10 marca w Kielcach. Dorobek Skarżyskiego Klubu Bokserskiego działającego przy Akademii Holistycznej to 10 medali, w tym cztery złote, które zdobyli: Wiktor Orynek, Kacper Fidos, Adrian Kępa i Jakub Ciuk. Medale srebrne wywalczyli: Wiktoria Krakowiak, Miłosz Kruk, Kacper Przyjemski, Mateusz Orynek, zaś brązowe: Konrad Michalczak i Dmytro Voitiuk. Z powodu braku przeciwników w swoich kategoriach na Mistrzostwach nie boksowali: Kinga Wiśniewska i Jakub Martys.

Wasze sukcesy bardzo mnie cieszą, ponieważ staram się od początku istnienia wspierać Skarżyski Klub Bokserski – podkreślał prezydent miasta, Konrad Krönig gratulując sportowcom dotychczasowych osiągnięć, determinacji i pracy wkładanej w systematyczne treningi oraz życząc kolejnych bokserskich sukcesów.

Słowa uznania prezydent Konrad Krönig skierował też do trenera. Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego 2019 w Boksie przyniosły sukces całemu Skarżyskiemu Klubowi Bokserskiemu, który drużynowo zajął trzecie miejsce. Dodajmy, że Klub działa od kilkunastu miesięcy.

Skarżyski Klub Bokserski w bardzo krótkim czasie stał się jednym z wiodących na terenie regionu świętokrzyskiego i tego sukcesu serdecznie panu gratuluję – zwrócił się do trenera, Krzysztofa Ogłozy prezydent Skarżyska-Kamiennej. – Życzę dalszego rozwoju klubu i realizacji kolejnych, ambitnych zamierzeń – dodawał.

Spotkanie sportowców z prezydentem było okazją do rozmowy o przygotowaniach do zawodów i dalszych planach. Trener Krzysztof Ogłoza podkreślił, że Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, z którego czterech bokserów wróciło ze złotymi medalami, to dopiero początek tegorocznych startów. Prezydent Konrad Krönig życzył im powodzenia i kolejnych tytułów.

Źródło: um.skarzysko.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ