Sylwester w Szydłowcu NIE TYLKO dla młodzieży! Hotel Oleńka

, 5 grudnia 2018
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Wielkimi krokami zbliża się ostatnia imprezowa noc w roku! Sylwester to wieczór, w którym celebrujemy ubiegły 2018 rok, a powitamy nowy 2019! W jaki sposób WY planujecie spędzić tę magiczną noc?

Sylwester w Szydłowcu – Hotel Oleńka

“Sylwester w Szydłowcu w Hotelu “Oleńka” który istnieje od 1996 roku. Na bieżąco dokonujemy modernizacji obiektu oraz poszerzamy ofertę rekreacji i wypoczynku, starając się prześcignąć najlepszych w tej branży.

sylwester w szydłowcu

Aktualnie w hotelu znajduje się 60 pokoi (1-, 2-, 3-, 4-osobowych). Do dyspozycji gości mamy dwie przestronne sale bankietowe, dodatkowo jedna mniejsza przeznaczona dla grup do 30 osób. Istnieje możliwość połączenia wszystkich sal, tak aby zapewnić obsługę przyjęć nawet dla 300 osób.

W hotelu znajduje się restauracja z bogatym menu gdzie odnajdziecie Państwo przysmaki tradycyjnej kuchni polskiej jak i potrawy śródziemnomorskie.”

Tegoroczna zabawa Sylwestrowa w Hotelu Oleńka w Szydłowcu nie może przejść bez echa. To będzie już 4 edycja Sylwestra “Nie tylko dla Młodzieży” w  Hotelu Oleńka. Ubiegłoroczne edycje Sylwestra dla Młodzieży i nie tylko cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wracając pamięcią do lat poprzednich, kiedy to zabawa Sylwestrowa organizowana była dla wąskiego grona osób, nie możemy wyjść z podziwu jakie zainteresowanie budzi w tych edycjach!

sylwester w szydłowcu hotel oleńka

Sylwester w Szydłowcu w Hotelu Oleńka to nie tylko kolejna potańcówka. Aby uatrakcyjnić naszą ofertę przygotowaliśmy dla WAS wiele konkursów, w których możecie zgarnąć WYJĄTKOWE NAGRODY. Sylwester w Szydłowcu to jedyny słuszny wybór dla Młodzieży, ale i tych dojrzałych!

Rezerwacja miejsc oraz kontakt: Patrycja – 794 939 793 Damian 733 016 005

Sylwester w Szydłowcu – MENU

W skład naszego Nowo Rocznego MENU wchodzi wiele dań i przystawek, które zapewnią wam pełne brzuchy przez całą noc! Dzięki temu nie zabraknie Wam sił, aby imprezować do BIAŁEGO RANA. Tylko podczas imprezy Sylwester w Szydłowcu, znajdziecie:

 • 3/4 DANIA GORĄCE
 • 0,5L ALKOHOLU NA PARĘ
 • WIELE PRZYSTAWEK
 • RÓŻNE RODZAJE SAŁATEK
 • SŁODKOŚCI
 • CIASTA
 • PRZEKĄSKI
 • NAPOJE ZIMNE
 • KAWA I HERBATA BEZ LIMITU

Ponad do dla wszystkich naszych gości przygotowaliśmy:

0,5L NA PARĘ oraz SZAMPAN O PÓŁNOCY!

Rezerwacja miejsc oraz kontakt: Patrycja – 794 939 793 Damian 733 016 005

Nie tylko świetna wyżerka, ale i… ATRAKCJE – SYLWESTER W SZYDŁOWCU

Tegoroczna zabawa Sylwestrowa w Hotelu Oleńka to nie tylko wyśmienite jedzenie i trunki, ale i rewelacyjna zabawa! Organizatorzy przygotowali dla Was wiele konkursów w których do wygrania będą nagrody rzeczowe, bony upominkowe i nie tylko!

Przypomnijmy że podczas ubiegłorocznych edycji do wygrania były takie prezenty jak: bon na masaż, profesjonalna sesja fotograficzna czy legendarna już FLASZKA ORGANIZATORÓW 😀

Wszystkie nagrody które czekają na WAS podczas tegorocznej imprezy, do wygrania będą podczas konkursów wiedzy, konkursów ruchowych czy w ramach losowań! Z NAMI NA PEWNO NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ!

Zgarnij DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ NA – Sylwester w Szydłowcu!

W ramach konkursów które organizujemy z naszymi patronami medialnym, przygotowaliśmy dla Was serię konkursów w których do wygrania są DARMOWE WEJŚCIÓWKI!! Aby zgarnąć wejściówki należy obserwować nasze SocialMedia oraz Profile naszych patronów medialnych! Pierwsze osoby już zgarnęły darmową wejściówkę! Nie czekaj i zgłaszaj się do konkursów!

Rezerwacja miejsc oraz kontakt: Patrycja – 794 939 793 Damian 733 016 005

A CO ZE ZDJĘCIAMI PAMIĄTKOWYMI? – FOTOBUDKA DLA KAŻDEGO ZA DARMO

Chcemy zadbać aby sylwester w Szydłowcu był dla was imprezą którą zapamiętacie na wiele lat! Dlatego też zadbaliśmy o możliwość DARMOWEGO skorzystania z FOTOBUDKI, która dostępna będzie dla Wszystkich naszych gości! Do wykorzystanie będziecie mieć wiele ciekawych przedmiotów, przez co wasze fotografie noworoczne będą wyjątkowe i unikatowe!

fotobudka - sylwester w szydłowcu

Ponadto podczas zabawy wykonywane będą zdjęcia oraz rejestrowane materiały wideo! Wszystko to będzie dostępne dla naszych gości tuż po imprezie Sylwestrowej!

Rezerwacja miejsc oraz kontakt: Patrycja – 794 939 793 Damian 733 016 005

Sylwester w Szydłowcu – LUBIMY POMAGAĆ

Podczas każdej z naszych imprez staramy się organizować zbiórki charytatywne, które będą w stanie choć w minimalnym stopniu wspomóc naszych przyjaciół i znajomych. W tym roku również taka akcja odbędzie się podczas SYLWESTRA W SZYDŁOWCU – HOTEL OLEŃKA 2018/2019

Tegoroczna zbiórka charytatywna odbędzie się na rzecz Mateusza Tomasz Dobrasiewicza! Mateusz zmaga się z ciężką chorobą kręgosłupa, która bez specjalistycznej operacji która musi odbyć się w Stanach Zjednoczonych, nie jest w stanie normalnie żyć! Dlatego też chcemy, aby nasi goście uczestniczyli w tej wyjątkowej akcji i wspomogli Mateusza! Może 2019 będzie najszczęśliwszym rokiem w życiu Mateusza! Przecież warto pomagać!

Mateusz będzie również naszym HONOROWYM GOŚCIEM podczas tegorocznej imprezy sylwestrowej!

Więcej na temat choroby Mateusza oraz zbiórki, możecie przeczytać poniżej!

https://www.siepomaga.pl/operacja-mateusza#wplaty

Honorowy Patronat – Burmistrz Miasta Szydłowca Pan Artur Ludew

Honorowy Patronat na Sylwestrem dla Młodzieży w Szydłowcu obejmie Pan Artur Ludew – Burmistrza Szydłowca. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ Pan Burmistrz oprócz objęcia Honorowego Patronatu nad naszą zabawą postara się odwiedzi nas w Nowym Roku, aby złożyć wszystkim zebranym gościom życzenia noworoczne!

Celem naszej imprezy jest integracja młodzieży z Szydłowca i okolic, dlatego Patronat Burmistrza Artura Ludwa jest dla nas bardzo wyróżniający!

Sylwester w Szydłowcu – Patroni Medialni

sylwester w szydłowcu

sylwester w szydłowcu

sylwester w szydłowcu

sylwester w szydłowcu

Rezerwacja miejsc oraz kontakt: Patrycja – 794 939 793 Damian 733 016 005

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ