Uroczyste pożegnanie zastępcy komendanta powiatowego

, 27 lutego 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W poniedziałek, 26 lutego w skarżyskiej komendzie powiatowej Policji uroczyście pożegnano odchodzącego na zasłużoną emeryturę pierwszego zastępcę komendanta powiatowego mł. insp. Jarosława Jasieńczuka.

W poniedziałek, 26 lutego w skarżyskiej komendzie powiatowej Policji uroczyście pożegnano odchodzącego na zasłużoną emeryturę pierwszego zastępcę komendanta powiatowego mł. insp. Jarosława Jasieńczuka. W uroczystości wziął udział wicestarosta Artur Berus, który w imieniu Samorządu Powiatu Skarżyskiego podziękował komendantowi za dobrą współpracę z samorządem na rzecz bezpieczeństwa w powiecie skarżyskim.

– Dał się Pan poznać jako człowiek zaangażowany w swoją pracę i za to bardzo serdecznie dziękuję – zaznaczył wicestarosta Berus wręczając Jarosławowi Jasieńczukowi pamiątkowy grawerton.

Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji żegnany był także m.in. przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Dariusza Augustyniaka, policjantów skarżyskiej komendy i pracowników cywilnych Policji na czele z komendantem powiatowym insp. Tomaszem Śliwińskim, samorządowców oraz przedstawicieli sądu, prokuratury, służb i instytucji powiatowych.

Komendant Jasieńczuk w Policji służył 28 lat. Ze skarżyską komendą policji związany był od dwóch lat. W swojej karierze zawodowej pracował na różnych szczeblach m.in. w wydziałach ds. przestępczości gospodarczej, kryminalistyki czy w strukturach Centralnego Biura Śledczego.

Mł. insp. Jarosław Jasieńczuk żegnając się ze skarżyską jednostką, podziękował policjantom za wspólną służbę, a zaproszonym gościom za współpracę i okazane wsparcie.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Skarżysku – Kamiennej

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ