V turniej policjantów świętokrzyskich

, 23 lutego 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczął się V Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej.

V turniej policjantów

W Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczął się V Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej, w którym o puchar walczą policjanci naszego garnizonu. Zawody uroczyście otworzył Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego policjantów województwa świętokrzyskiego Jerzy Kaniewski. W uroczystości uczestniczył także Komendant Powiatowy policji w Ostrowcu Świętokrzyskim mł. insp. Zbigniew Wilk. Związki Zawodowe reprezentował Przewodniczący  Zarządu Terenowego NSZZ policjantów w Ostrowcu Świętokrzyskim Mariusz Walczyk.

Głównym organizatorem zawodów jest Zarząd Wojewódzki NSZZ policjantów województwa świętokrzyskiego oraz  Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp. Dariusz Augustyniak, a także Zarząd Terenowy NSZZ policjantów w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Zawody będą  trwały dwa dni. Jutro odbędzie się finał rozgrywek, w trakcie którego wyłoniona zostanie zwycięska drużyna.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 16 drużyn reprezentujących komendy powiatowe w Starachowicach, Sandomierzu, Skarżysku – Kamiennej, Ostrowcu Świętokrzyskim, Opatowie, Busku Zdroju, Pińczowie, Końskich, Kazimierzy Wielkiej, Staszowie oraz funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, a także Oddziału Prewencji Policji w Kielcach i CBŚP. Nie zabrakło też drużyny Zarządu Wojewódzkiego Związku policjantów województwa świętokrzyskiego oraz Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.
Po wcześniejszym przeprowadzeniu losowania grup oraz kolejności rozgrywanych spotkań, przystąpiono do rozgrywek.

Autor: EL
Źródło:  KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ