Weekend w SPA na Walentynki

, 8 stycznia 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Wciąż nie macie pomysłów jak spędzić Walentynki i czym zaskoczyć ukochaną osobę? Manor House zaprasza na weekend w SPA.

Wielu zakochanych co roku zastanawia się jak spędzić dzień 14 lutego i czym zaskoczyć ukochaną osobę. Najlepiej gdyby było to coś niebanalnego, przyjemnego i romantycznego. Walentynki wielu osobom kojarzą się z kolacją przy świecach, bukietem kwiatów, upominkami i przede wszystkim z bliskością drugiej osoby, z którą idziemy przez życie. To wszystko można połączyć w jedno i wyjechać na walentynkowy weekend w pięknym otoczeniu.

Walentynki w hotelu SPA to nietuzinkowy sposób na romantyczny weekend we dwoje. A gdzie najlepiej się wybrać na taki wypad, jak nie do hotelu bez dzieci? Z okazji święta zakochanych Manor House SPA w Chlewiskach przygotował w terminie od 9 do 11 lutego 2018 Walentynkowy Weekend SPA. Pobyt w urokliwym kompleksie pozwoli na chwile bliskości w błogiej atmosferze relaksu, zabawy i odprężenia.

Niezapomnianym przeżyciem będzie odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce – niezwykłym SPA pod gołym niebem. Seans odbędzie się wieczorem w towarzystwie zimowej aury i w otoczeniu przepięknego parku z 300-letnim starodrzewem i pomnikami przyrody. Emocje wzbudzi także nocne saunowanie w kompleksie Łaźni Rzymskich pod czujnym okiem doświadczonego saunamistrza, który przeprowadzi uczestników przez korzystne dla zdrowia i bardzo przyjemne rytuały saunowe. W Komnacie Biowitalnej odbywają się koncerty na misy i gongi tybetańskie, przy których można odprężyć się i zrelaksować. Wszyscy, którzy lubią wcześnie wstawać mogą wybrać się na poranne ćwiczenia w basenie, które doskonale wzmacniają mięśnie kręgosłupa. Ożywianie wody metodami Grandera i dr. Keshego sprawia, że strukturalna, plazmatyczna woda w basenie pomimo, iż bez chloru, jest krystalicznie czysta i bezzapachowa. Bardzo dobrze wpływa na pielęgnację i nawilżenie skóry (również wrażliwej) oraz włosy, które łatwiej się rozczesują. Wszyscy uczestnicy Walentynkowego Weekendu SPA otrzymają w prezencie aromatyczny olejek w formie palącej się świecy do wspólnego, zmysłowego masażu. Można oddać się także energetycznym terapiom, w których specjalizują się Gabinety Bioodnowy, a odmładzający program Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia oczyszcza organizm i usprawnia przepływ energii.

Podczas romantycznego weekendu we dwoje, warto zadbać też o podniebienie. Hotelowa restauracja serwuje tradycyjną, polską kuchnię i znakomite dania wegańskie. Gościom czas będą umilały  nastrojowe utwory w wykonaniu mistrza akordeonu. Pary odwiedzające Manor House chętnie wybierają również relaksujące kąpiele w wysokich wannach Ofuro, np. w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej. Sposobów na spędzenie romantycznych Walentynek w SPA nie brakuje.

 

Źródło: Manor House SPA w Chlewiskach

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ