Wieczór wróżb i andrzejkowych zabaw w ,,Sobieskim”

, 7 grudnia 2017
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W dniach 28-30 listopada uczniowie PSP im. Jana III Sobieskiego oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych miały okazję nie tylko potańczyć i poskakać, ale przede wszystkim wziąć udział w licznych andrzejkowych wróżbach.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, podczas której można się oderwać od szarej, szkolnej rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Z tej okazji w dniach 28-30 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-VII PSP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu przeżyli wspaniały wieczór, pełen wróżb, magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Uczennice z Samorządu Uczniowskiego z opiekunem p. Barbarą Gutowską przygotowały tajemniczy Salon Wróżb. Piękne wróżki z magiczną kulą i czarodziejską laską przepowiadały przyszłość. Symbole wiedzy magicznej, świece, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii. Uczniowie mieli okazję nie tylko potańczyć i poskakać, ale przede wszystkim wziąć udział w licznych andrzejkowych wróżbach. Nie mogło zabraknąć wróżenia z butów, które ustawiali wszyscy chętni, świetnie się przy tym bawiąc. Podczas zabawy ,,z serduszkiem” można było dowiedzieć się, jak będzie miała na imię przyszła żona lub mąż. Wróżba z kubeczkami przepowiadała wspaniałą przyszłość, z monetą decydowała, czy uczestnikom zabawy spełni się pomyślane życzenie.

Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami tańczyli i bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki integrując się z całą społecznością szkolną. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następną andrzejkową zabawę pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.

Autor: Dorota Suligowska

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic



Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ