Tydzień temu, 17 września, PKW zakończyło rejestrację kandydatów do rad powiatowych. Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych powiatowych w Szydłowcu. Poniżej zobaczą Państwo pełną listę kandydatów do Rady Powiatu Przysuskiego według okręgu. Zestawienie zawiera następujące informacje: pozycja na liście, nazwisko, imiona, wiek, miejsce zamieszkania.
Okręg nr 1 – Miasto i Gmina Przysucha
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
- DZIEKAN Grzegorz Mirosław, 52, Przysucha
- KRUPA Włodzimierz Szczepan, 55, Przysucha
- GAWRYŚ Anna, 53, Przysucha
- MAŁECKA Magdalena, 42, Przysucha
- SOKÓŁ Marcin Piotr, 41, Przysucha
- WOŹNIAK Jadwiga Janina, 68, Przysucha
- MORAWSKI Mirosław Marek, 54, Pomyków
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
- SETA Rafał Arkadiusz, 40, Przysucha
- TROCHIM Sebastian, 39, Skrzyńsko
- KOŁSUT Marzanna Monika, 45, Przysucha
- KOPIJEK Leszek Adam, 66, Przysucha
- BOMBA Jadwiga Urszula, 50, Ruski Bród
- WIĘCKOWSKA Grażyna Mirosława, 64, Przysucha
- MASŁOWSKI Wojciech Henryk, 61, Przysucha
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe:
- MODRZECKI Leopold Jacenty, 58, Przysucha
- SASAL Krzysztof Marian, 61, Przysucha
- KILIANEK Marek Marian, 56, Krajów
- NIELIPIŃSKA Elżbieta Wanda, 61, Przysucha
- SUDER Wiesława, 56, Przysucha
- PAKOSZ Marzena Agnieszka, 47, Skrzyńsko
- CICHAWA Waldemar, 45, Janików
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe – Przysucha:
- TOMASIK Tadeusz, 63, Kozłowiec
- WIADEREK Stanisław, 59, Przysucha
- SZUSTKA Stanisław, 63, Skrzyńsko
- GIZIŃSKA Teresa, 81, Przysucha
- KWAŚNIEWSKI Jerzy Józef, 60, Przysucha
- RADOMSKA Małgorzata, 57, Smogorzów
- BILSKA Maria Julia, 60, Zbożenna
Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Samorządowa:
- JASZCZURA Szczepan Bogumił, 45, Przysucha
- AUGUSTYNIAK Zbigniew Bogumił, 60, Przysucha
- RETELEWSKA Ewa Gabriela, 53, Smogorzów
- KOWALSKA Katarzyna Zdzisława, 51, Przysucha
- PIESZCZEK Zofia Janina, 59, Janików
- ZAGÓRA Piotr, 27, Janików
- FIDOS Lech Stanisław, 61
Komitet Wyborczy Wyborców “Nasz Samorząd”:
- OBUCH Jerzy Henryk, 68, Przysucha
- SETA Justyna Stefania, 58, Przysucha
- URBAN Dorota Urszula, 63, Przysucha
- MALIK Andrzej, 50, Przysucha
- KRAWCZYŃSKI Jacek Wawrzyniec, 69, Przysucha
Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Lechowskiego – Nowa Jakość:
- JĘDRZEJCZAK Artur Adam, 38, Lipno
- CISAK Bernadetta Dorota, Przysucha
- KACZOR Karol, 25, Janików
- ZIĘBICKA Paulina, 23, Przysucha
- GAJDA Norbert Zenon, 42, Przysucha
Okręg nr 2 – Gminy: Gielniów, Odrzywół, Rusinów
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
- NIEMIRSKI Marian Stanisław, 56, Odrzywół
- RACZYŃSKI Andrzej Marian, 60, Kotfin
- MALCZAK Marian, 65, Goździków
- GACA Krystyna Józefa, 58, Przystałowice Małe
- KARAŚ ALeksandra, 53, Myślakowice Kolonia
- HABERA Elżbieta, 53, Goździków
- GĄGOROWSKI Jarosław Tadeusz, 42, Grabowa
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe:
- MODRZECKI Marek Szczepan, 63, Rusinów
- STOLIŃSKI Maciej Zbigniew, 54, Marysin
- KWIATKOWSKI Zbigniew, 44, Kamienna Wola
- REJMER Bogumiła Maria, 54, Rusinów
- LISTKIEWICZ Elżbieta Beata, 49, Nieznamierowice
- BABICKA Jolanta Barbara, 59, Gielniów
- WŁODARCZYK Józef, 58, Gałki
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe – Przysucha:
- KORYCKI Jarosław Marian, 52, Krzesławice
- MIJAŁ Mirosław Zdzisław, 64, Odrzywół
- DANIELIK Paweł Czesław, 44, Drynia
- TUREK Beata, 52, Przysucha
- WOŹNIAK Agnieszka Zofia, 47, Goździków
- NATORSKA Agnieszka Maria, 29, Gielniów
- JANUS Izabela, 20, Sady-Kolonia
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
- KWIETNIEWSKA Dorota, 55, Odrzywół
- WOŹNIAK Wiesław Adam, 43, Kotfin
- LISTKIEWICZ Agnieszka Katarzyna, 45, Nieznamierowice
- PAWELEC Stanisław, 59, Wysokin
- KRASKA Grzegorz, 51, Rusinów
- KUC Aneta, 21, Gałki
Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Lechowskiego – Nowa Jakość:
- PAPIS Sebastian Mateusz, 31, Nieznamierowice
- BOROWIECKA Dorota, 39, Snarki
- CZYŻEWSKI Marcin Piotr, 23, Kłonna
- JĘDRZEJCZAK Anita, 34, Lipno
- BABICKI Czesław Paweł, 50, Gielniów
- MATUSZCZAK Patrycja Andżelika, 19, Ceteń
- GAWIN Paweł, 21, Nieznamierowice
Okręg nr 3 – Gminy: Klwów, Potworów
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
- WOCHNIAK Krzysztof Paweł, 56, Potworów
- PAJĄK Przemysław, 31, Kolonia Ulów
- SZYMCZAK Ewelina Magdalena, 30, Długie
- SZYMCZYK Sławomir, 49, Kadź
- KLIMEK Agnieszka, 31, Łojków
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
- REGUŁA Piotr Karol, 38, Głuszyna
- MACIERZYŃSKA Dorota Elżbieta, 52, Klwów
- KOZŁOWSKA Anna, 31, Marysin
- SPOCIŃSKI Bolesław, 54, Borowa Wola
- NATORSKI Jan, 64, Potworów
Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowo-Ludowe:
- GAWRYŚ Jan, 55, Kadź
- GRZEGORCZYK Paweł, 36, Kozieniec
- KUCHARSKA Wioletta Monika, 38, Głuszyna
- OZIMSKA Anna Zofia, 54, Wir
- PANKOWSKI Marek Kacper, 40, Potworów
Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Lechowskiego – Nowa Jakość:
- HAJĘCKI Dominik Mateusz, 23, Drążno
- DALBIAK Dorota Justyna, 34, Rdzów
- KOZIEŁ Marcin Józef, 35, Drążno
- CZYŻEWSKA Katarzyna Monika, 22, Drążno
- ZYCH Przemysław Karol, 21, Sady-Kolonia
Okręg nr 4 – Gminy: Borkowice, Wieniawa
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
- ZAWADZKI Krzysztof Jan, 61, Kochanów Wieniawski
- ŻUROWSKA Krystyna, 58, WIeniawa
- PAWLIKOWSKI Rafał Sebastian, 39, Wieniawa
- DYL Tomasz, 54, Ruszkowice
- NOWOSIELSKA Bożena, 63, Borkowice
- MAJ-KOWALSKA Agnieszka Maria, 29, Żuków
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
- JAKUBCZYK Mariusz Adam, 47, Wieniawa
- TAMIOŁA Sławomir Jan, 55, Przysucha
- BOCHYŃSKA-WOJDYŁ Katarzyna Maria, 41, Skrzynno
- ZIEMNIAK Barbara Anna, 59, Niska Jabłonica
- MICHALSKA Magdalena Maria, 36, Pogroszyn
- SIUDEK Robert Piotr, 47, Borkowice
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe:
- NIEWCZAS Marcin, 47, Borkowice
- SKUZA Piotr Grzegorz, 52, Bryzgów
- GÓRSKI Sylwester Adam, 58, Wieniawa
- NIEWIADOMSKA Ewa Zofia, 57, Rzuców
- WĄTŁA Hanna Mariola, 48, Komorów
- DYJAS-WALCZAK Danuta Urszula, 59, Skrzynno
Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Samorządowa:
- KORCZYŃSKI Robert Dawid, 38, Kamień Duży
- GONCIARZ Danuta, 65, Ninków
- STRZĘPEK Przemysław, 31, Komorów
- KARWAT Katarzyna Edyta, 49, SKrzynno
- PIETRAS Anna Barbara, 32, Rzuców
- PŁUCIENNIK Adam, 34, Przysucha
Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Lechowskiego – Nowa Jakość:
- SYMELA Paulina Maria, 32, Politów
- DĘBSKI Mateusz Karol, 21, Żuków
- MATYNIA Marzena, 25, Politów
- KACZYŃSKI Arkadiusz Marian, 18, Nieznamierowice
- GÓRSKA Agnieszka Barbara, 29, Wola Brudnowska
- CZARNECKI Mateusz Kamil, 20, Politów
Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018
UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!
Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl