Wyposażenie placów zabaw – nowości od COMES

, 24 maja 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Co roku COMES aktualizuje katalog produktów prezentując w nim wszystkie oferowane urządzenia. Wśród dobrze znanych huśtawek, zestawów i karuzel pojawiają się także liczne nowości.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Spółka COMES to dynamicznie rozwijający się producent wyposażenia na place zabaw i siłownie plenerowe, który początki swojej działalności datuje na lata 80. XX wieku. Kolorowe urządzenia COMES stoją w tysiącach miejsc w całej Polsce, tworząc bezpieczne i przyjazne miejsca do zabawy i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Nowości w katalogu

Co roku COMES aktualizuje katalog produktów prezentując w nim wszystkie oferowane urządzenia. Wśród dobrze znanych huśtawek, zestawów i karuzel pojawiają się także liczne nowości. Wśród nowych urządzeń znaleźć można huśtawki, które umożliwiają zabawę i wzbijanie się do nieba nawet sześciu użytkownikom! Firma w ubiegłorocznym katalogu zaproponowała również model huśtawki, będący nowością na rynku polskim – huśtawkę ,,Familijną”, z której korzystać może jednocześnie mama oraz maluch. Nietypowa konstrukcja pozwala na utrzymywanie kontaktu wzrokowego podczas zabawy, a kubełkowe siedzisko dla dziecka gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo.

COMES w swojej ofercie posiada także tematyczne zestawy rekreacyjne, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię i pozwalają przenieść się w świat zabawy i fantazji. Dzieci mogą przeżywać przygody na ,,Dzikim Zachodzie”, spotkać leśne zwierzęta, pływać na grzbiecie delfina lub przenieść się na obcą planetę. Tworzenie zestawów urządzeń umożliwia także nowa linia systemów modułowych.

Kolejną nowością, jaka pojawiła się w 2017 roku są trampoliny. Linia składa się z trampolin o różnych kształtach oraz wymiarach, a korzystać mogą z nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Mata użyta w urządzeniach jest wykonana ze specjalnych antypoślizgowych bloków, które charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz akty wandalizmu.

Wybiegi dla psów

Całkowitą nowością w ofercie producenta są także wybiegi dla psów. Prezentowane urządzenia mogą służyć zarówno jako sprzęt do profesjonalnej tresury i treningów Agility, jak również dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim pupilom niezbędną dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Ćwiczenia z wykorzystaniem urządzeń COMES doskonale rozwiązują problem cierpiących na brak ruchu psów, które często wyładowują nadmiar energii niszcząc sprzęty znajdujące się w mieszkaniu. Dzięki swojej funkcjonalności i estetycznemu wyglądowi urządzenia wkomponują się w każde otoczenie.

Katalog 2018

W najnowszym katalogu na rok 2018 COMES zaprezentował również zestawy treningowe, łączące urządzenia siłowni plenerowych z elementami do ćwiczeń typowo gimnastycznych. Dzięki zwartej budowie zajmuje stosunkowo niewielką powierzchnię przy maksimum wykorzystania terenu. Odpowiednio dobrany sprzęt pozwala na przeprowadzenie pełnego treningu wraz z rozgrzewką.

Przygotowując projekt do Budżetu Obywatelskiego warto zapoznać się z nowościami oferowanymi przez doświadczonego producenta wyposażenia na place zabaw i siłownie plenerowe, jakim jest spółka COMES. Zyskamy pewność, że zaprojektowany teren rekreacyjny będzie nie tylko estetyczny, ale i bezpieczny i atrakcyjny dla jego użytkowników.

 

budżet obywatelski

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ