XIII Akademia Zimowa Karate Kyokushin Matsushima

, 29 stycznia 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W dniach od 22 do 26 stycznia Organizacja Kyokushin Karate Matsushima Polska “MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec już po raz trzynasty zorganizowała akademię zimową.

W dniach od 22 do 26 stycznia Organizacja Kyokushin Karate Matsushima Polska “MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, już po raz trzynasty zorganizowała akademię zimową. Wydarzenia organizowane jest od 2005 roku.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Szydłowiec. Łącznie w zajęciach uczestniczyły 73 osoby. Z roku na rok rośnie liczba zainteresowanych zajęciami. W ciągu pięciu dni organizatorzy spotykali się z podopiecznymi podczas codziennych treningów karate. Zajęcia odbywały się w trzech grupach treningowych podzielonych według poziomi zaawansowania. Niektórzy z ćwiczących mieli możliwość przystąpienia do egzaminu na kolejne stopnie szkoleniowe Kyu.

Trzykrotnie, w godzinach dopołudniowych, grupa uczestniczyła w dodatkowych zajęciach. W poniedziałek grupa narciarzy szlifowała swoje umiejętności na stoku w Krajnie koło Kielc. W środę przeprowadzono zajęcia na lodowisku Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku Kamiennej, a w piątek na pływalni Neptun w Radomiu. Kadra instruktorsko-pedagogiczna składa serdeczne podziękowania dla podopiecznych za zaangażowanie, siłę, wytrwałość i tworzenie wspaniałej atmosfery. Organizatorzy dziękują także wszystkim, którzy wspierali i służyli swoją pomocą przy realizacji przedsięwzięcia, w tym m.in. dyrekcji Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu za udostępnienie zaplecza sportowego.

XIII Akademia Zimowa Karate Kyokushin Matsushima mogła być zrealizowana dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Gminy w Szydłowcu, który przekazał na ten cel kwotę 2 000 złotych.

 

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Szydłowcu
Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Szydłowcu

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ