XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin w Skarżysku-Kamienna

, 23 maja 2019
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku zaprasza na XI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego zostanie rozegrany jubileuszowy XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin. Wydarzenie rozpocznie się 26 maja i potrwa do 1 czerwca. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń sportowych oraz do udziału. Celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku zaprasza na XI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego zostanie rozegrany jubileuszowy XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin. Wydarzenie rozpocznie się 26 maja i potrwa do 1 czerwca. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń sportowych oraz do udziału.

Celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby osób, szczególnie tych, które nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

W Sportowym Turnieju Miast i Gmin startować mogą wszyscy mieszkańcy miasta lub gminy zameldowani na pobyt czasowy lub stały – osoby dorosłe, a także przedszkolaki, uczniowie szkół, studenci, pracownicy działających na terenie gminy firm, wczasowicze itp.

Warunkiem zaliczenia uczestnictwa w Turnieju jest udział w zorganizowanych imprezach turniejowych: grach sportowych i rekreacyjnych, zawodach (np. tanecznych, wędkarskich itp.), turystyce lub innej aktywności ruchowej.

Chcesz dołączyć do rywalizacji, organizujesz turniej, zawody lub inne formy aktywności? Przyślij informację o planowanej imprezie (nazwa imprezy, organizator, miejsce przeprowadzenia imprezy i godzinę) pod adres kontakt@mcsir.skarzysko.pl.

Pod linkiem poniżej znajdziecie:

Kalendarz imprez sportowych w ramach XXV SPORTOWEGO TURNIEJ MIAST i GMIN

Źródło: um.skarzysko.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ