Zamkowe Kino Letnie w Szydłowcu

, 9 sierpnia 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Już 12 sierpnia zapraszamy wszystkich na projekcję jednego z najgłośniejszych musicali ostatnich lat – „LA LA LAND”

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Zamkowe kino letnie, zaprasza wszystkich miłośników kinematografii i nie tylko na seans filmowy, który odbędzie się na dziedzińcu szydłowieckie zamku.

12 Sierpnia o godz. 21.30 rozpocznie się seans jednego z najgłośniejszych dzieł musicalowych ostatnich lat. Film „LA LA LAND” w reżyserii Damiena Chazellea. Jak piszę Centrum Kultury – Zamek na swoim profilu: „Film opowiada historię Mii (Emma Stone) – początkującej aktorki, która na co dzień pracuje jako kelnerka oraz Sebastiana (Ryan Gosling) – muzyka jazzowego, który grywa w podrzędnej knajpie.Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy ich kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń? Tego dowiedzą się Państwo podczas projekcji.”

Projekcja filmu odbędzie się 12 sierpnia o godz. 21.30 na dziedzińcu szydłowieckiego zamku!

WSTĘP WOLNY

 

19 sierpnia Burmistrz Szydłowca oraz Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zmienia klimat. Zaprasza wszystkich najmłodszych widzów, na ostatnią już projekcję filmową w ramach ZAMKOWEGO KINA LETNIEGO. Jak piszę Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek – „Na dziedzińcu zamkowym zrobi się naprawdę magicznie za sprawą filmu fantasy pt. BFG: BARDZO FAJNY GIGANT w reżyserii Stevena Spielberga.”

„Bardzo fajny gigant” – opowiada historię małej dziewczynki z sierocińca i tajemniczego Olbrzyma, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. W środku nocy, gdy wszyscy ludzie śpią w najlepsze, mroczne istoty wychodzą z ukrycia i przejmują na kilka chwil cały świat. Takie historie od dziecka słyszała rezolutna dziesięciolatka o imieniu Sophie. Nic więc dziwnego, że kiedy dziewczynka pewnej nocy nie mogła zasnąć, wygramoliła się z łóżka, założyła okulary i wychyliła przez okno, by ujrzeć świat w poświacie księżycowego blasku. Znana jej dobrze ulica dziś wyglądała jakoś inaczej… Jak potoczą się losy Sophie, dowiecie się podczas projekcji.

 

Projekcja odbędzie się 19 sierpnia o godz. 20.30 na dziedzińcu szydłowieckiego zamku!

WSTĘP WOLNY. ZAPRASZAMY!

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ