Zaplanuj swoją kandydaturę już teraz – Wybory Samorządowe ’18

, 6 września 2018
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Przygotowaliśmy dla Państwa stronę startową wyborów samorządowych 2018. Na stronie znajdziecie pełną ofertę promocyjną dla kandydatów i komitetów. Zapraszamy do współpracy!

 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Wybory Samorządowe ’18 już 21 Października. Kandydaci ubiegający się o mandaty, pracują nad swoimi kampaniami i programami wyborczymi. Nie dawno informowaliśmy Państwa że pracujemy nad portalem Wybory Samorządowe ’18, na których znajdować będą się najważniejsze informacje wyborcze z Ziemi Odrowążów.

Wspólnie pomożemy Wam odnieść sukces w Wyborach Samorządowych 2018. 

Portal Wybory Samorządowe ’18 skupiać będzie w sobie informacje wyborcze z 5 powiatów (Powiat Konecki, Przysuski, Opoczyński, Skarżyski i Szydłowiecki) w jednym miejscu. Kandydaci na stanowiska wójtów, burmistrzów, radnych i prezydentów będą prezentować swoje sylwetki na łamach naszego portalu, a dzięki wyszukiwarce którą Państwu udostępnimy z łatwością odnajdziecie ubiegających się o mandaty wyborcze. Będziecie mogli bez większego wysiłku poznać ich program wyborczy, doświadczenie polityczne i plany rozwoju danego obszaru!

Pozytywny wizerunek w social mediach to podstawa !

Dzięki nam każdy komitet wyborczy oraz każdy kandydat będzie mógł zaprezentować się w sieci z jak najlepszej strony! Nad projektem Wybory Samorządowe ’18 czuwa kilkuosobowy zespół składający się z programistów, grafików, specjalistów od marketingu i PR’u. Dzięki naszej kadrze twój program wyborczy olśni każdego z wyborców. Pomożemy Wam w ułożeniu strategii wyborczych i wdrążeniu ich w życie. Służymy pomocą z zakresy tworzenia kampanii poza internetem (m.in. tworzenie ulotek wyborczych, plakatów, banerów i billboardów ! Dzięki nam wzniesiesz swój Komitet Wyborczy na wyższy poziom! Wykonamy dla was pracę zgodną ze standardami marketingowymi światowych marek! 

wybory samorządowe 2018

Dotrzyj do mieszkańców swojego regionu razem z NAMI !

Dzięki rzetelnej i wyspecjalizowanej formie promocji, pomożemy Ci dotrzeć do mieszkańców Twojego regionu z Twoim programem wyborczym. Sponsorowane treści, infografiki ukazujące twój program wyborczy, profesjonalnie wykonane wywiady w formacie wideo i standardowym, pomogą Wam pokazać swój program wyborczy wszystkim wyborcom z Waszego okręgu! 

wybory samorządowe 2018

Daj się poznać nie tylko w swoim regionie

Dzięki współpracy z lokalnymi mediami Ziemi Odrowążów, zasięgiem na 5 powiatów, będziesz wstanie stać się rozpoznawalną personą nie tylko w swoim regionie! Pokaż swoim wyborcom, że jesteś osobą znaną nie tylko w lokalnych środowiskach ale i w sąsiadujących kręgach. Jesteśmy w stanie przedstawić twój komitet/ twoją osobą jako człowieka, który ma możliwość współpracy nie tylko z lokalnymi jednostkami samorządowymi. Pokaż że głos oddany na Ciebie, to głos który pomoże twojemu regionowi nawiązać intratną współpracę z innymi powiatami. 

Zaprezentuj się zupełnie ZA DARMO

Każdy kandydat/ komitet wyborczy będzie miał możliwość zaprezentować swoją kandydaturę zupełnie ZA DARMO ! W myśl uczciwej i konkurencji dajemy taką samą możliwość promocji dla każdego. Jeśli chcesz aby informacje o Tobie pojawiły się wraz z uruchomieniem portalu, skontaktuj się z nami! Prześlij niezbędne dane. Więcej na temat potrzebnych informacji znajdziecie klikając w zdjęcie poniżej lub -> TEN LINK <- 

Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018 

Przygotowaliśmy dla Państwa Landing Page na którym znajdziecie naszą ofertę wraz z cennikami ! Wszystkie ceny podlegają negocjacji.

wybory samorządowe 2018

Więcej informacji dotyczących portalu Wybory Samorządowe ’18 znajdziecie klikając w grafikę poniżej!

wybory samorządowe 2018

UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ