JavaScript Developer (React) – szkolenie indywidualne

, 7 lutego 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PUP w Przysusze zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia indywidualnego JavaScript Developer (React).

JavaScript Developer (React)

Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy właściwym dla siedziby działalności instytucji szkoleniowej, uaktualniony na 2018 rok do składania we wskazanym terminie ofert szkoleniowych na zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia indywidualnego w zakresie:

JavaScript Developer (React) 240 godzin – termin szkolenia do uzgodnienia.

Wybór instytucji szkoleniowej w celu zorganizowania i przeprowadzenia danego szkolenia wskazanego przez osobę uprawnioną, zarejestrowaną w tutejszym Urzędzie nastąpi zgodnie z Regulaminem i kryteriami wyboru instytucji szkoleniowych do przeprowadzenia szkoleń osób uprawnionych prze PUP w Przysusze.

Propozycje szkoleniowe należy składać na formularzu Rozpoznanie rynku ofert szkoleniowych wraz z programem szkolenia, który jest do pobrania na stronie PUP Przysucha

Termin składania ofert – do dnia 13.02.2018 r.

Sposób składania ofert:

Oferty szkoleniowe należy składać w siedzibie PUP w Przysusze, ul. Szkolna 7 lub w formie elektronicznej na adres: waps@praca.gov.pl lub faksem na numer (48)6755199. Po wyborze najkorzystniejszej oferty wybrana instytucja szkoleniowa dostarczy dokumenty w formie oryginalnej.

Złożenie propozycji szkoleniowej nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i nie wymaga odpowiedzi. Zaproszenie do składania propozycji szkoleniowej nie jest ogłoszeniem o zamówienie publiczne.

Szczegółowe informacje:
Ewelina Czerwiak
Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze, ul. Szkolna 7,
pokój nr 5 lub pod numerem telefonu (48) 6752788 wew. 42

Autor:  Ewelina Czerwiak
Źródło: PUP w Przysusze

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ