Zwycięski debiut Skarżyskiego kulturysty

, 13 marca 2019
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Prezydent miasta, Konrad Krönig gościł w swoim gabinecie Przemysława Majewskiego, który – startując pod szyldem Skarżyska-Kamiennej – zajął I miejsce w swojej kategorii w ogólnopolskich zawodach Debiuty Kulturystyczne i Fitness 2019.

Zawody, Debiuty Kulturystyczne i Fitness 2019 odbywały się w Gdańsku 23 i 24 lutego. Zainaugurowały wiosenny sezon w sportach sylwetkowych w kraju. Reprezentant Skarżyska-Kamiennej zadebiutował na zawodach z dużym sukcesem – zwyciężył w kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn powyżej 180 cm.

Serdecznie gratuluję sukcesu, a także determinacji i systematyczności w treningach. Doceniamy również fakt, iż na co dzień nie mieszka Pan w Skarżysku, jednak zawody wygrał Pan jako reprezentant naszego miasta. Dziękuję za podkreślanie, że jest Pan skarżyszczaninem. Serdecznie dziękuję tym samym za wkład budowanie pozytywnego wizerunku naszego miasta – gratulował Przemysławowi Majewskiemu prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

Sukces odniesiony przez Przemysława Majewskiego w Gdańsku to owoc wielu miesięcy intensywnych przygotowań.

Cały cykl przygotowań rozpocząłem w marcu ubiegłego roku pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce, jakim jest Radosław Słodkiewicz. Postanowiliśmy, że przygotujemy się do Debiutów Kulturystycznych w Gdańsku – wyjaśniał Przemysław Majewski, podkreślając, że przygotowania wiązały się z restrykcyjną dietą, sumiennymi i intensywnymi treningami oraz łączeniem pasji sportowej z życiem zawodowym. – Żeby to wszystko się udało, trzeba być skrupulatnym, zorganizowanym i systematycznym. Scena to zweryfikowała. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego sukcesu, jakim jest zwycięstwo na ogólnopolskich debiutach – podkreślał w trakcie rozmowy z prezydentem miasta Przemysław Majewski.

Przed zawodnikiem kolejne starty – najbliższy już za kilkanaście dni w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski z Kulturystyce i Fitness.

Gratulujemy tego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne – podkreślał prezydent Konrad Krönig.

Źródło: um.skarzysko.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ