Burmistrz Stąporkowa – Dorota Łukomska – ma przeciwniczkę w walce o fotel burmistrza

, 22 sierpnia 2018
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

Burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska ma oficjalnego kontrkandydata na stanowisko Burmistrza, w nadchodzących wyborach samorządowych 2018

Jak informuję Echo Dnia Dorota Łukomska ma przeciwniczkę w walce o fotel burmistrza miasta Stąporków. Przeciwniczką obecnej burmistrz, będzie Pani Małgorzata Łysiak – Kowalczyk.

Dotychczas Burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska mogła być spokojna o wybory samorządowe 2018. Teraz jednak oficjalnie został podany kontrkandydat. Wśród potencjalnych kontrkandydatów wymieniono  Łukasza Świerczyńskiego (PSL) – radnego powiatu koneckiego, który ostatecznie zrezygnował z ubiegania się o urząd Burmistrza Stąporkowa. Jak informuję Echo Dnia, w zamian PSL wystawia do wyborów Małgorzatę Łysiak – Kowalczyk.

Jak w rozmowie z Echem Dnia powiedział starosta konecki Pan Bogdan Soboń, szef powiatowych struktur PSL:

To osoba znająca się na problematyce samorządowej, przez wiele lat pracowała w Urzędzie Miejskim w Stąporkowie.

Małgorzata Łysiak – Kowalczyk zamieszkuję Czarniecką Górę. Pracuje jako powiatowy inspektor budowlany w Starostwie Powiatowym w Końskich.

Dotychczasowy Burmistrz Stąporkowa Pani Dorota Łukomska na swoim Facebooku poprosiła swoich wyborców o poddanie ocenie dotychczasowych rządów oraz poinformowała, że będzie ubiegać się o reelekcję

Pod postem Pani Doroty Łukomskiej zawrzały fala komentarzy popierającą Panią Burmistrz oraz słów poparcia:

Jak widać Pani Dorota Łukomska cieszy się ogromny poparciem.

Wybory już w październiku, czekamy na ich rezultat ! Tymczasem zapraszam Państwa do zapoznaniem się z naszym Portalem Wyborczym 2018, w którym przedstawiamy sylwetki poszczególnych kandydatów w 5 powiatach (skarżyskim, koneckim, przysuskim, opoczyńskim i szydłowieckim). Wybory Samorządowe ’18 – Źródło informacji o kandydatach i wyborach samorządowych 2018!

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ