IV Suchedniowski Bieg Kobiet

, 9 marca 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA oraz Grupa Biegający Suchedniów mają przyjemność zaprosić panie na IV Suchedniowski Bieg Kobiet.

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA oraz Grupa Biegający Suchedniów mają przyjemność zaprosić panie na IV Suchedniowski Bieg Kobiet, który odbędzie się 11 marca 2018 w Suchedniowie o godz. 13:00. Start i meta biegu: obok Hali Sportowej. Dystans 5km ulicami Suchedniowa.

Po raz czwarty w Suchedniowie odbędzie się wielkie święto biegających kobiet. Wszystko zaczęło się cztery lata temu od spontanicznego, kameralnego biegu w którym wzięły mieszkanki Suchedniowa i okolic. W ubiegłym roku zainteresowanie biegiem przeszło wszelkie oczekiwania i na starcie stanęło blisko 300 przepięknych kobiet z całego regionu. W związku z tym nie wypada nie kontynuować tej przepięknej już tradycji.

Bieg odbędzie się on pod hasłem „Nie cyckamy się z rakiem”, a wszyscy mamy nadzieję, że bieg poza świetną zabawą będzie też zwracać uwagę na profilaktykę nowotworową wśród kobiet, w szczególności na profilaktykę raka piersi.

Bieg ma charakter happeningu, nie liczy się czas ani miejsce, ważna będzie dobra zabawa i idea jaka przyświeca temu wydarzeniu. Dla uczestniczek biegu – organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek, m.in. porady lekarskie i oczywiście skromny poczęstunek na mecie.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie opłaty startowej (minimum 20 zł) na konto fundacji Rak ‚n Roll. Można to zrobić w tym miejscu: http://www.raknroll.pl/chce-pomoc/przelew-na-konto/

Regulamin biegu znajduje się TUTAJ

ZAPISY na bieg są TUTAJ

Bieg jest w 100% wydarzeniem charytatywnym, organizatorzy nie uczestniczą w żaden sposób w przychodach z tego wydarzenia.

IV Suchedniowski Bieg Kobiet jest współfinansowany ze środków Gminy Suchedniów.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ