Wybory 2018. Znamy wszystkich kandydatów do Rady Powiatu Opoczyńskiego

, 25 września 2018
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Tydzień temu, 17 września, PKW zakończyło rejestrację kandydatów do rad powiatowych. Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych powiatowych w Opocznie.

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Lista kandydatów do Rady Powiatu opoczyńskiego – wybory samorządowe 2018

Tydzień temu, 17 września, Państwowa Komisja Wyborcza zakończyło rejestrację kandydatów do rad powiatowych. Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych powiatowych w Szydłowcu. Poniżej zobaczą Państwo pełną listę kandydatów do Rady Powiatu Opoczyńskiego według okręgu. Zestawienie zawiera następujące informacje: pozycja na liście, nazwisko, imiona, wiek, miejsce zamieszkania.

Okręg nr 1 – gmina i miasto Opoczno

Komitet Wyborczy Wyborców Opoczyńska Wspólnota Samorządowa OWS

  1. RÓG Józef Leon, 59, Opoczno
  2. KSYTA Marek Leon, 55, Opoczno
  3. KOŁODZIEJCZYK Elżbieta Maria, 47, Mroczków Gościnny
  4. JASIŃSKA Ewelina Gertruda, 38, Januszewice
  5. NIERADKIEWICZ Anna Bronisława, 46, Ogonowice
  6. SYGUT Joanna Alicja, 46, Gawrony
  7. CHMAL Łukasz Tytus, 34, Parczów
  8. DUJKA Arkadiusz Zdzisław, 56, Opoczno
  9. INDRYCHOWSKI Konrad, 36, Opoczno
  10. WOJTAREK Jacek Robert, 27, Janów Karwicki
  11. TYCZYŃSKI Robert Franciszek, 53, Opoczno

Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Blok Samorządowy – Porozumienie 2018

  1. DEREWĘDA-JANKOWSKA Katarzyna Elżbieta, 44, Opoczno
  2. JANAS Arkadiusz, 48, Opoczno
  3. JĘDRASIK Marcin, 39, Mroczków Duży
  4. KACPRZAK Andrzej Ryszard, 61, Opoczno
  5. KĘPSKI Paweł, 35, Januszewice
  6. MIĘKUS Zdzisław Grzegorz, 51, Opoczno
  7. MRÓZ-DUDA Małgorzata, 52, Opoczno
  8. SAGALARA Stanisław, 56, Opoczno
  9. SKWIERCZYŃSKA-MADEJ Dorota Małgorzata, 32, Opoczno
  10. STĘPIEŃ, Jacek Witold, 47, Opoczno
  11. WIKTOROWICZ Agnieszka Dorota, 46, Opoczno

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. CHOMICZ Maria Barbara, 46, Antoniówka
  2. KONECKI Michał, 34, Dzielna
  3. ZIELIŃSKI Sławomir Zenon, 48, Stużno
  4. BIAŁEK Michał, 39, Ogonowice
  5. PRĘCIKOWSKA-SKOCZYLAS Anna Maria, 51, Opoczno
  6. NEJMAN-LASOTA Agata Katarzyna, 51, Opoczno
  7. WIERUSZEWSKI Jan, 65, Opoczno
  8. ROŻENEK Jan, 70, Opoczno
  9. KARASIŃSKA Barbara Krystyna, 62, Opoczno
  10. PACAN Józef Piotr, 46, Bielowice
  11. TELUS Robert, 29, Opoczno

Komitet Wyborczy Wyborców Opocznianie

  1. KĄDZIELA Rafał Janusz, 60, Opoczno
  2. KOPANIA Andrzej Jan, 64, Opoczno
  3. MILCZAREK Tomasz Franciszek, 44, Opoczno
  4. CIEŚLIK Danuta Maria, 31, Opoczno
  5. BĄKIEWICZ Zdzisława Maria, 42, Wola Załężna
  6. ZIÓŁKOWSKI Maciej Ryszard, 43, Opoczno
  7. MICHALCZYK Iwona, 50, Opoczno
  8. CIELUCH Mirosław Andrzej, 60, Opoczno
  9. KARBOWNIK Marzena Ewa, 30, Mroczków Duży
  10. GALIŃSKA Katarzyna, 43, Mroczków Gościnny
  11. PĘCZEK Damian Aleksy, 32, Januszewice

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. ADAMCZYK Grzegorz Alojzy, 65, Mroczków Gościnny
  2. BIAŁAS Władysław Edward, 55, Kruszewiec
  3. BRZEZIŃSKA Małgorzata Bogusława, 52, Opoczno
  4. KOŁODZIEJCZYK Rafał, 41, Wola Załężna
  5. KOŻUCHOWSKI Kazimierz Edwin, 69, Opoczno
  6. ŁAKOMSKA Ewa Małgorzata, 56, Modrzew
  7. MATUSIEWICZ Monika Agnieszka, 42, Opoczno
  8. PACAN Jacek Adam, 43, Bielowice
  9. TEDA Bronisław, 71, Owczary
  10. WIKTOROWICZ Urszula Anna, 54, Ostrów
  11. ZABOROWSKA Katarzyna Maria, 27, Opoczno

Okręg nr 2 – gmina i miasto Drzewica, gmina Poświętne

Komitet Wyborczy Wyborców Opoczyńska Wspólnota Samorządowa OWS

  1. JKÓBCZYK Sławomir Krzysztof, 44, Świerczyna
  2. SWĘD Krystyna, 46, Drzewica
  3. PISARSKI Marian Franciszek, 55, Brudzewice
  4. SOCHAŃSKI Andrzej Jan, 46, Brzustowiec
  5. ŁĘGOSZ Dorota Anna, 55, Drzewica

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. WITKOWSKA Maria, 41, Brzustowiec
  2. ŁUCZKOWSKA Maria, 62, Brudzewice
  3. WÓJCIK Grażyna, 54, Drzewica
  4. KACPRZAK Marian, 52, Dęba
  5. BARUL Stanisław, 48, Radzice Duże

Komitet Wyborczy Wyborców Opocznianie

  1. GRZYBEK Maria Joanna, 36, Poręby
  2. NIEMIRSKI Henryk, 65, Drzewica
  3. SIEDLECKA Katarzyna, 32, Świerczyna
  4. NOWAK Daniel Mariusz, 31, Libiszów
  5. JUREK Aleksander Mikołaj, 25, Dęba

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. WOŹNIAK Tomasz Tadeusz, 49, Drzewica
  2. SZKLARCZYK Teresa Danuta, 45, Zakościele
  3. RZEŹNIK Radosław Feliks, 36, Zakościele

Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Blok Samorządowy – Porozumienie 2018

  1. CZARNECKI Krzysztof, 49, Drzewica
  2. GMAJ Jan, 52, Zakościele
  3. NOWAK Anna Zofia, 53, Opoczno
  4. NOWAK Leopold Tomasz, 50, Radzice Duże
  5. SARWA Joanna Iwona, 42, Krzczonów

Okręg nr 3 – gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Sławno, Żarnów

Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Blok Samorządowy – Porozumienie 2018

  1. WOJEWÓDZKI Krzysztof, 43, Bratków
  2. MORAWSKA Maria Bronisława, 67, Żarnów
  3. WERESZKA Zbigniew Robert, 44, Parczówek
  4. MICHALSKI Jacek Włodzimierz, 64, Paradyż
  5. PRZYBYSZ Anna Halina, 45, Małe Końskie
  6. SZCZURKOWSKI Piotr, 43, Sławno Kolonia
  7. TARNOWSKA Barbara, 32, Zachorzów Kolonia
  8. BINIEK Halina Jadwiga, 70, Przyłęk
  9. TARNAWSKI Mariusz Krzysztof, 31, Prucheńsko Duże

Komitet Wyborczy Wyborców Opoczyńska Wspólnota Samorządowa OWS

  1. MARSZAŁEK Rafał Piotr
  2. MAŁECKA Barbara Teresa, 50, Paradyż
  3. SZULC Hubert Dawid, 26, Skórkowice
  4. KAŹMIERCZYK Anna, 46, Miedzna Drewniana
  5. PIEKARZ Anna Bożena, 40, Kozenin
  6. GÓRSKI Andrzej, 47, Skronina
  7. JUSZYŃSKI Krzysztof Stanisław, 48, Kazimierzów
  8. SMAK Jarosław, 33, Trojanowice
  9. BISKUP Ilona Agata, 31, Wygnanów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. BARANOWSKI Marcin Józef, 39, Trojanowice
  2. PRZYBYŁA Stanisław Marek, 53, Mniszków
  3. REK Sławomir, 62, Paradyż
  4. URBAŃCZYK Andrzej, 60, Petrykozy
  5. POLINCEUSZ Marek Stanisław, 48, Paradyż
  6. SMOLARCZYK Anna, 49, Białaczów
  7. DĘBOWSKA Anna Magdalena, 27, Sławno Kolonia
  8. CAL Monika Iwona, 44, Zdyszewice
  9. CZERCZAK Amelia Teresa, 31, Stok

Komitet Wyborczy Wyborców Opocznianie

  1. WILK Zbigniew, 63, Zachorzów-Kolonia
  2. KRÓL Anna Maria, 30, Miedzna Drewniana
  3. SZLĘZAK Krzysztof, 41, Ostrożna
  4. TELUS Jan Krzysztof, 59, Feliksów
  5. KRZYSZTOFIK Agnieszka Anna, 46, Prymusowa Wola
  6. TROJANOWSKA Ewelina Jadwiga, 24, Radwan
  7. NOWAK Monika Ewa, 36, Sławno
  8. ŁUKASIK Sylwia Agnieszka, 40, Bukowiec nad Pilicą
  9. JARZĘBOWSKI Jacek, 44, Sobień

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. PAWLIK Zofia, 65, Miedzna Drewniana
  2. PIECZYŃSKA Beata Ewa, 46, Radonia
  3. BIŃCZYK Radosław Paweł 43, Ostrożna
  4. KRZYSZTOFIK Krzysztof Stanisław, 46, Kazimierzów
  5. GAWIN Adam Jan, 40, Zachorzów Kolonia
  6. BOCIEK Gabriela, 45, Stawowice
  7. PALUCH Andrzej Józef, 66, Owczary
  8. FIRKOWSKI Stanisław, 57, Radwan

Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018 

wybory samorządowe 2018

 

 UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic



Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ