NOWY PORTAL – wybory.odrowaz24.pl – ŹRÓDŁO INFORMACJI O KANDYDATACH

, 19 września 2018
 • 40
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  40
  Shares

Miło nam poinformować Państwa o uruchomieniu portalu wyborczego, w którym znajdziecie Państwo wszystkie sylwetki kandydatów w nadchodzących Wyborach Samorządowych ’18 z Ziemi Odrowążów

Dajemy możliwość poznać bliżej kandydatów na których możecie oddać swoje głosy!

Ostatnio wiele na łamach naszego portalu pisaliśmy o NOWYM i INNOWACYJNYM PORTALU WYBORCZYM – Wybory Samorządowe ’18. Jest nam niezmiernie miło poinformować o ukończeniu prac nad witryną. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego projektu. ponieważ będziemy mogli skupić wszystkie informacje wyborcze z 5 powiatów (Powiat Konecki, Przysuski, Skarżyski, Opoczyński i Szydłowiecki) w jednym miejscu.

Ponadto portal oferuję mieszkańcom Ziemi Odrowążów w łatwy sposób sprawdzić, na kogo mogą oddać głos w nadchodzących Wyborach Samorządowych ’18, sprawdzić program wyborczy który kandydaci mają do zaoferowania swoim wyborcom, doświadczenie samorządowe i informacje o ich życiorysie!

Prosto, przejrzyście bez ograniczeń !

Do dyspozycji wyborców zostanie oddana wyszukiwarka za pomocą której będą mogli Państwo odnaleźć swoje miasto czy nawet okręg wyborczy, która następnie przekieruje do listy wszystkich kandydatów na stanowiska radnych gmin, powiatów, burmistrzów i prezydentów miast Ziemi Odrowążów w waszej miejscowości.

Każdy z kandydatów będzie miał możliwość zareklamowania swojej osoby zupełnie ZA DARMO.

Kandydaci na samorządowców będą mogli udostępnić u nas takie informację jak:

 • Krótka biografia
 • Program wyborczy
 • Wideo spot
 • Doświadczenie
 • Ugrupowanie polityczne
 • Infografika głównych założeń programowych

Portal posiadać będzie również sekcję NEWSÓW wyborczych. Dzięki temu w łatwy sposób będą mogli Państwo dotrzeć do najświeższych informacji o Wyborach Samorządowych ’18, bez zbędnego przekopywania się przez materiały niezwiązane z wyborami!

Chcemy wyjść na przeciw oczekiwaniom wyborców. Dzięki naszemu portalowi, głosowanie w tych wyborach nabierze nowego wymiaru! SPRAW ABY TWÓJ ODDANY GŁOS, BYŁ ŚWIADOMYM GŁOSEM!

Dla kandydatów i komitetów wyborczych!

Każdy kandydat oraz komitet wyborczy będzie miał możliwość skorzystać z naszych kompleksowych usług marketingowych i promocyjnych!

Oferujemy również dodatkowe usługi z zakresu marketingu Online / Offline oraz PR. Każdy z kandydatów będzie mógł skorzystać z naszych specjalistów do spraw marketingu i Public Relation (pracujemy dla wielu prestiżowych marek krajowych i zagranicznych !!!). Oferujemy dostęp do profesjonalnego i kreatywnego zespołu graficznego który pomoże stworzyć grafiki wyborcze, plakaty, banery i ulotki !!!

Wspólnie pomożemy Wam odnieść sukces w Wyborach Samorządowych 2018

Portal Wybory Samorządowe ’18 skupiać będzie w sobie informacje wyborcze z 5 powiatów (Powiat Konecki, Przysuski, Opoczyński, Skarżyski i Szydłowiecki) w jednym miejscu. Kandydaci na stanowiska wójtów, burmistrzów, radnych i prezydentów będą mieli możliwość zaprezentować swoje sylwetki na łamach naszego portalu, a dzięki wyszukiwarce którą udostępnimy, wyborcy z łatwością odnajdą wasze profile odnajdziecie ubiegających się o mandaty wyborcze. Będziecie mogli bez większego wysiłku poznać ich program wyborczy, doświadczenie polityczne i plany rozwoju danego obszaru!

Social Media to podstawa kampanii wyborczej!

Dzięki nam komitet będzie mógł zaprezentować się w sieci z jak najlepszej strony! Jesteśmy otaczani informacjami o „ogromnych” zasięgach innych portali, które oferują promocję na łamach swoich „Fanpage’ów”… My niczego nie ukrywamy! Nasi specjaliści, którzy codziennie analizują algorytmy FaceBook’a pomogą dotrzeć z Waszym programem wyborczym do najszerszej grupy docelowej odbiorców!!!  Wykonamy dla was pracę zgodną ze standardami marketingowymi światowych marek! 

 

Dzięki sponsorowanym treścią, infografiką ukazującym Twój program wyborczy, profesjonalnie wykonanym wywiadom w formacie wideo i standardowym, pomożemy Wam odnieść sukces w wyborach samorządowych’18 oraz dotrzeć do wszystkich wyborców z Waszego okręgu! 

Zaufali nam już pierwsi kandydaci! Nie czekaj, wypromuj swoją osobę!

Odwiedzając nasz portal wyborczy, możecie Państwo zauważyć już pierwszych kandydatów którzy korzystają z form promocji które oferujemy. Jednymi z pierwszych kandydatów o których możecie przeczytać więcej, jest „młoda krew” wyborów samorządowych ’18.

 

Już niebawem na łamach portalu odrowąż24.pl oraz wybory.odrowaz.pl ukażą się wywiady z wyżej wymienionymi Panami oraz kandydatami na stanowiska prezydentów, burmistrzów, radnych i wójtów!

Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018 

wybory samorządowe 2018

 

 UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ