Manor House najlepszym hotelem SPA dla dorosłych

, 11 stycznia 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach otrzymał nagrodę w kategorii Najlepszy Hotel SPA dla dorosłych – Perfect SPA for Adults.

9 stycznia miała miejsce uroczysta Gala Perfect SPA Awards 2017, podczas której nagrodzono najlepsze hotele SPA w Polsce. O wynikach decydowali klienci SPA oraz profesjonalne jury. Kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach zwyciężył w kategorii Najlepszy Hotel SPA dla dorosłych – Perfect SPA for Adults. Wieczorną Galę poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno, a nagrody dla laureatów wręczyli: Beata Tadla, Anna Wendzikowska, Beata Chmielowska-Olech, Lidia Popiel, Joanna Orleańska, Aleksandra Hamkało, Roma Gąsiorowska, Paulina Holtz, Edyta Herbuś i Tomasz Ciachorowski. Wydarzenie uświetnił klimatyczny koncert Kasi Kowalskiej.

„Jest to ważna nagroda dla nas, bowiem jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się już 16 marca 2014 roku na zostanie hotelem bez dzieci. SPA to miejsce odnowy zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, gdzie relaksujemy się i delektujemy ciszą. Z założenia, nie ma w nim miejsca dla dzieci, które nie mogą korzystać z zabiegów i saun, a swoją ruchliwością mogą zaburzać kojącą zmysły aurę SPA. Również rodzice od czasu do czasu zasługują na wypoczynek bez swoich pociech.” – powiedziała Grażyna Wrona, Prezes Zarządu Manor House SPA i dodała: „Była to odważna decyzja biznesowa, ale pomimo wątpliwości zdecydowaliśmy się na zostanie enklawą dla dorosłych (początkowo poza wybranymi okresami w roku jak np. rodzinne Boże Narodzenie). Czas pokazał, że decyzja okazała się słuszna. Nasi Goście bardzo cenią ciszę i spokój obiektu bez dzieci, to nas wyróżnia, dlatego od początku 2018 roku Manor House SPA zdecydował się zostać całkowicie hotelem dla dorosłych. Tym bardziej cieszy nas zwycięstwo w kategorii Perfect SPA for Adults. Z dużą radością przyjęliśmy także 5 miejsce wśród 100 najlepszych hoteli SPA w Polsce. To ogromne wyróżnienie, zwłaszcza na bardzo konkurencyjnym, polskim rynku, gdzie nie łatwo być w pierwszej setce, a cóż dopiero w ścisłej czołówce.”

Bieżąca edycja konkursu Perfect SPA Awards rozpoczęła się wiosną i trwała do później jesieni 2017. Do polskiej i zagranicznej części konkursu zgłoszono łącznie blisko 200 obiektów SPA. W głosowaniu internetowym, odbywającym się na portalu www.SPAeden.pl, wzięło udział prawie 36 tys. osób. Swój głos można było oddać na obiekty SPA w czterech kategoriach: najlepszy hotel SPA w Polsce, najlepszy hotel daySPA w Polsce, najlepszy hotel SPA w Hiszpanii oraz najlepszy hotel SPA w Czechach. W kategoriach branżowych decydował natomiast wybór ekspertów – przedstawicieli branży turystycznej oraz SPA & Wellness.

Manor House w Chlewiskach jest także Najbardziej Luksusowym Hotelem w Europie wśród obiektów historycznych (Luxury Travel SPA Awards 2018) i Najlepszym Holistycznym SPA w Polsce (Prestige SPA Awards 2017). Hotel w odpowiedzi na potrzeby swoich gości jest otwarty na osoby dorosłe i młodzież od 12 roku życia, która może samodzielnie korzystać z wybranych zabiegów SPA, licznych atrakcji oraz towarzyszyć rodzicom w Łaźniach Rzymskich. Rozwiązanie znane w wielu krajach jako ,,children free zone” sprzyja wyciszeniu i odprężeniu. Jak widać, doskonale przyjęło się również na polskim rynku.

 

 

Źródło: Manor House SPA w Chlewiskach

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ